Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Amúgy van annak akármi értelme, ha csökkentett mód + hálózattal bányásznék? :DD Múltkor megpróbáltam, de nem működött.

    Még a holdra szállás visszaszámlálásánál nem mertem én is belevágni, nekem tök új volt hogy egy új coin stb, de most kipróbálom ezt is, lehet hogy már késő, de egy keveset én is bányásznék, aztán ha tényleg felmegy az ára legyen mit eladni, ha már az első körből kimaradtam, de ki tudja ezzel is mi lesz.

    Hát eléggé furcsa elsőre... feltűnik rögtön pár dolog, ami nem ugyanaz mint a WDC-ben (nem nem arra gondolok hogy miért nem WDC-t bányászok :DDD ), tehát itt vagy 10 blokkal "le van maradva" a rendszer mivel a blokk menüpontban ez az utolsó blokk 01/01 13:01:14, amikor maximum fél óránként van blokk, de még a Dashboard alatt is ezt írja Current Block 3835. Gondolom ez nem tragédia azért... :)

    A másik pedig hogy azt látom hogy a (done: 126.3%) mégis mennyi, de ha egyszer az elején kezdtem bele az egészbe, 23% körül szálltam be, akkor ha még nincs meg a blokk hogy van hogy már osztott ki nekem is pénzt a rendszer? Csak a blokk után kéne tudtommal.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák