Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz csaba951 #120 üzenetére

    1. GUIMiner-ben úgy néztem külön használja a GPU-kat. Azaz a beállításoknál csak egyet tudok kijelölni. Maradok a CGMiner-nél. A reaper-en gondolkodom még, de eddig nem sikerült elindítanom.

    2. Igen, direkt megy 100%-on a venti, hogy a lehető legalacsonyabb hőmérsékleten tartsa a kártyákat. Így most nézve 60-65 fokosak, ami igen csak jót tesz az élettartamnak szerintem. És inkább a venti menjen tönkre, bár kis javítással helyre lehet pofozni azt is, mint a kártya. Éjjelre állítom csak --auto-fan-ra, hogy csendesebb legyen. HW érték még nem volt sohasem csak 0 szerencsére. Húzni nem akarom a kártyát.

    3. Stratum-ot használ, így is adták meg a pool elérhetőségét. A mostani A-R arányom 42:1-hez. akkor gondolom ez jó.

    4. Oké, akkor ezzel nem foglalkozom. Az viszont picit zavar, hogy lényegesen kevesebb a kH/s értékem, mint vártam. Olyan 700-750 körül írták kártyánként. Ehhez képest 1000kH/s van és abból is csak átlag 900 körül számolnak el. Nem lehet ezen javítani valahogy? -thread-concurrency mit csinál? Ne állítsam be paraméternek a shader-t 6400-ra? Vagy tudja hogy ennyi van a két kártyában?

    Közben felmerült bennem, hogy utalnék gyűjtött LTC-t a BitCoin pénztárcámba. Gondolom akkor az BTC-ként érkezne meg és átváltanák. Vagy hogy is van ennek a menete? Most azt állítottam be, hogy 10LTC-ként utaljanak, de ha lehet illetve érdemes akkor beállítok kevesebbet.

    Update: és természetesen köszönöm az infókat. :R (ezt csúnya módon majdnem lehagytam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák