Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz totron #18026 üzenetére

    Hát én ezt látom, hogy túlságosan a nyugdíjas létedből indulsz ki. Ami nem jó. Minél több sérelem ért ebben az állapotodban, annál inkább és ezt beleviszed az online társalgásaidba is, ha objektív a másik, ha nem.

    A nagy lószart, 10 éve nem vagyok nyugger, de soha nem is azonosítottam magam a rendes nyugdíjasokkal, majd 20 év múlva beleélem magam én is abba az állapotba. Mivel jelenleg két melót nyúzok, mitől is érezném magam az idősek helyzetébe? Nem vagyok elesett, nincs semmilyen betegségem, nem szedek gyógyszert, akkor és annyit vásárolok, amennyit kedvem tartja. Nincs egyetlen azonos kapcsolódási pont az öregekkel.

    Qrvára bosszant, ahogy nap mint nap írnak róluk a szarvirág nyeglemajmok, ez a nagy helyzet. A virus topikban is farhát-kommandó meg nyuggerek, így írkálnak róluk, meghogy mit mászkálnak, miért nem ülnek otthon!? Tényleg osztogatnak jutalmat, ha valaki ennyire hülyeidióta marhabarom? (nem rád értem most) Azért mászkál b+, mert különben éhen hal vagy a gyógyszerei hiánya miatt dobja fel a talpát szerencsétlen. Leül a padra meg sétál? Hát öcsém, a faszért nem futólépésben közlekedik, biztosan nem zavarná a sok okost.

    Persze ezek a pofázó okosok 15 helyen látnak nyugdíjasokat, mi a qrvannyát mászkál annyifelé a hülyebarma? Figyelget másokat? Nincs/nem vol saját nagyanyja, nagyapja?

    Le se szarják a nyugdíjasokat! Ennyire nehéz ezt felfogni???

    10 meg 20 éve is ugyanennyire zavart, ha az idősekről féregnyúlvány módra beszélnek a taknyadékok, ha ez megnyugtat. Meg is fogalmaztam nekik is az aggályaimat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák