Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Vladi #7984 üzenetére

    Szerintem én sokkal ritkábban küldöm át a dolgozókat, mint más topikok TG-i, sőt a kezdőben is több az olyan, amikor a fórumtársak hozzák szóba a rossz topikban vagy témát! Elég sok topikot néztem hétvégén is, hogy ezt nyíltan megmondjam neked! :) Sok topikban a keresőt, guglit meg a visszaolvasást javallják sűrűn! Van is benne valami, mert sok esetben 10 hsz-szel előbb már ugyanaz a kérdés ki lett tárgyalva. Azt sem érzem, hogy ennek egy 24/7 supportnak kéne lennie. :U

    A segítés egy kezdő topikban egyébként nem csak abban merül ki, hogy az adott kérdezőnek segítünk, erre a csetszoba lenne alkalmas, érdemes a topikban magát a thread-et is nézni. Én például, amikor elhatároztam, hogy Win7 Linux csere lesz, akkor sokat olvastam a topikokat és az ott elhangzott kérdések/válaszok tömkelegét próbáltam értelmezni és csak ezután tudtam viszonylag használható kérdést feltenni! ( meg kell jegyeznem, hogy azért annyi fáradtságot vegyen már az érdeklődő, hogy legalább beleolvas, milyen topikba büfizi bele a nem odaillő kérdését !!! )
    Talán, ha tele lett volna a kezdő topik mélyebb témák kitárgyalásával, akkor most nem is boldogítanálak itt benneteket, hanem szopnák tovább winnel! :D így jartatok

    Azt észrevettem egyébként, hogy neked is mindegy hol olvasod a kérdést, simán megválaszolod! :P

    Ne má. Hon lennék akkor tg?

    Ott! Biztosan nem tőlem fogod megtudni, de lehet több TG is egy topikban! ;)

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák