Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #65798 üzenetére

    Elkezdtem kipróbálni, de míg a Manjaro esetén 10-15 perc alatt csak hajlandó az iwlwifi felismerni a wifit, itt 20 perc múlva feladtam, gyanítom ugyanazon firmware lesz a gond, mivel a Manjaro is KDE-s volt. Mióta az UEFI-s telepítgetésekkel meg SSD cserélgetésekkel bíbelődtem, még egyik Arch alapút sem tudtam felrakni (időhiány miatt)
    Ettől függetlenül, amikor a beállítások közt variálgattam, tetszett az új kinézete.

    iwlwifi defecto [link]
    iwlwifi conflict

    Szerintem ezt a fw-t kéne dowgrade-elnem, de előtte azért kicsit újra kéne ismerkednem a nem apt alapokkal, így a Manjaro-val kéne végrehajtanom ezt a fw dg-t, mire kiismerem magam, már kijön a végleges Chakra is szerintem. ;]

    (#65797) Flowtation

    Köszi, ezt nem felejtem el, most is előjött, direkt le akartam ezt csekkolni, talán az initrade-et írta át intel-esre, majd azt kell átszerkeszteni, ha eltolom a GRUB-ot. (valahol ezeket mindig elmentem, hátha jó lesz még az infó valakinek)

    Sajna mindkét Samsung SSD-t inicializálni kellett újra, bár csak az egyiknél nem szerette a GPT-t a HP......
    Pedig elég sok infó volt már a Manjaro-s disztróban, de nem baj.

    (unom már, hogy ha abbahagyom a melót pár órára, nincs mivel szórakoznom, mert a Mint Cinnamon már egyszerúen tökéletes)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák