Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #95488640 #55172 üzenetére

    Ez a systemd-s téma csak poen volt, senki nem ért hozzá, csak szeretnek véleményt alkotni róla. Attól még, hogy nem értesz hozzá, csinálhatnál róla bemutatót, van ebben gyakorlatod! :DD

    Ha úgy érzitek ettől lesz jó egy játék, hogy 18+ benne a használt szöveg, csináljátok, valamiről csak kell beszélni benne. Én azért néztem bele, mert azt hittem lesz valami infó a játékkal kapcsolatban....
    Egyébként inferno szaki véleményét osztom, de alapból is rossz véleményem van az öncélú káromkodásról, ha ez divat, az még nem mentesít senkit az alól, hogy mi a káromkodás mögöttes oka. Értelmes, intelligens emberek miért érzik ennek szükségét? Ez a modorosság ellentéte szerintetek? :U

    No de ezt le is zárom, nem tartozik a topikba a téma. Az ezzel kapcsolatos későbbi offok repülnek.....

    (#55175) Oneironauta

    Nem témája a topiknak a szemantika sem, ha minden áron bele akarsz kötni valamibe, a betont javaslom. :D

    OFF lezárva.

    (#55174) inf3rno

    Az az érdekes, hogy tudnak kommunikálni (a sziasztokzolivagyok videók bizonyítják ezt), csak ez olyan menőség, gondolom. Ettől mondjuk nem lesznek tinik, hiába szeretnék azt érezni, vén nokedlik már! ;]

    Az a konklúzió, hogy a felnőttes videóknak akkor nincs köze a Linuxhoz, így ne is említsük többször.......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák