Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    Kicsit sok lesz már a jóból, nem? Értem én, hogy sokadik rókabőrt le kell húzni erről a "márkáról", de ez nekem már picit sűrűnek tűnik. Bár csak lehet azért van ez már így, mert úgy tudom, a jogok teljes mértékben átkerültek az eredeti csapattól a kiadóhoz (valahol olvastam a LIS2 után). Hej, de jó lenne a Remasternél az a régi, eredetileg tervezett 3. befejezés is...

    Egyébként az utóbbi játékok nálam szinte kivétel nélkül kapufák lettek... Az erőltetett, elcsépelt "mai témák"-ból is már elegem van, jó lenne ha valami értelmes játékot is letennének az asztalra. A Lis1 és Before the Storm óta talán még a Twin Mirror, ami lehetett volna jó, de ott is valami történhetett, talán pénzhiány, vagy elfogyott az ötlet, vagy hogy mit is akarnak az egész történetből kihozni, mert az sem hozta az elvártakat. Túl sok játékot erőltetnek mostanság és ez sajnos nagyon a minőség rovására ment és megy. A LIS2-vel kezdve az összes játékuk szerintem gyenge közepes. Remélem visszatalál a csapat a helyes útra - illetve a LIS jogok nélkül már talán úgy is mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák