Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorsuzuki

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, mert nem tudom, hogy kihez, vagy hova forduljak a problémámmal.

    Kb 2 hete vettünk egy 65UM7100 PLA típusú készüléket, mert az addigi 42PW451 elkezdett több helyen besárgulni és úgy gondoltuk, hogy megérett a cserére.

    A TV-re a következő eszközök vannak felcsatlakoztatva HDMI kábellel:

    Chromecast Ultra (tudom, hogy a TV is okos így nem lenne rá szükség de, mivel az előző készülék nem rendelkezett internetes csatlakozási lehetőséggel és ahhoz vásároltam, ezért úgy voltam vele hogy használom tovább és a telefon tükrözésre tökéletes lesz még)

    Asztali PC: videokártya GTX1050 Ti 4 GB, 16 GB RAM, 8 magos processzor 4.0 GHz (HDMI kábelen Ferrit szűrő közvetlenül a tv csatlakozója előtt)

    UPC dekóder

    A hibajelenség a következő Chromecast-on, illetve a PC-nél: HBO Go/YouTube tartalom, vagy film lejátszása során meg-megakad a kép. A hang megy folyamatosan.
    Vicces a dologban, hogy a 2012-es gyártású 42PW451 plazma Tv-nél mindez ment akadás és hibamentesen ugyanezekkel az eszközökkel és kábelekkel.

    A TV a Chromecast Ultra és a PC is ethernet kábellel csatlakozik a UPC connectbox-hoz.

    A TV saját alkalmazásai (HBO Go, YouTube) működnek hibátlanul akadás mentesen.

    Valakinek valami ötlet, hogy mit kellene csinálni, hogy megszűnjön ez a hiba?

Új hozzászólás Aktív témák