Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nejad

    aktív tag

    válasz tibtib62 #42244 üzenetére

    nekem is ez van 42" akciósan 189k volt pár hete 3 napos akció volt asszem 15% engedtek, az eladó mintha azt mondta volna, hogy a 700 az MM model és csak náluk kapható ha jól emlékszem de lehet más jobban tudja

    [ Szerkesztve ]

  • nejad

    aktív tag

    válasz tibtib62 #42247 üzenetére

    nekem ez az első okos tv-m, pc-ről nézem rajta a filmeket, kábeltv sajna analóg de azt majd szolgáltató váltással orvosolni lehet, a földfelszínivel nézve is szerintem nagyon szép képe van, pl:ORF1-en néztem focit és minden penge volt, ha meg full hd videot nézek akkor meg olyan érzésem van mintha a szobában lennének a szereplők, a minden tv topicban jelenlevő fehérlik a tv sarka meg a fekete nem teljesen fekete a szélén jelenségről az én véleményem, hogy pár embernek üldözési mániája van :D a 3d is jó miután itteni segítséggel az Lg üzletben lévőket kezdtem el nézni, sima mozis szemüveggel is müxik, ami nem tetszik benne az a tv talpa,menüje elég egyszerű, ha a youtubra kattintok 10 mp után behozza utána a videok már kb 3 mp múlva indulnak persze ez lehet net függő is nekem wifi van bekapcsolva rajta, hdmi-vel kötöttem a pc-re játékot is próbáltam rajta d3-at az is nagyon szép volt, szerintem nem volt rossz vétel első okostvnek pláne 189k-ért, pl sonynál ennyiért 705b kap az ember és az csak 50hz ez meg állítólag már 200hz, biztos van nála jobb meg szebb de nekem megfelel, ja meg a pöcsköszörű hangfalak rajta meglepően jól szólnak, ha valami konkrét dolog érdekel akkor meg kérdezz és kipróbálom rajta :D

Új hozzászólás Aktív témák