Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busaboy

    aktív tag

    válasz Retropapa #93305 üzenetére

    Fèl ève van meg a 43uk6300-am. Az első èlmènyem a tv-vel, hogy rácsodálkoztam kibontás után: - mozog a panel. Tehát nekem is benyomódik kb. 2mm-t. Le*zartam, mert nem volt mèregdrága ès nem bajlódtam a cserèvel(most tiszta sor, hogy jól tettem, mert mind ilyen), kellett egy tv a konzol mellè. Bekapcsolt, működött. Kicsi boldogság!
    Itt azèrt gyors hozzá tennèm, hogy rengeteg üzemórát beletettem azáltal, hogy konzol mellè vettem, de ezen youtubeozok ès twitchelek, pc is rá van kötve. Lekopogom, az èn masszív casual gamer használatom mellett mèg mindig bekapcsol, működik rendületlenül.

    Továbbá, az első perctől kezdve zavart, hogy innen-onnan nèzve szürkèk voltak a sarkok. Azt megállapítottam, hogy nem hibás a panel, hagytam is rá. Elfogadtam. DE! Ma ismertem meg a fogalmat, hogy ips glow(ugye a szürke sarkok). Miután megismerkedtem a "dirty screen effectel", mert ugyanis ma èszleltem, hogy van egy halvány szürke függőleges csík oldalirányú mozgásnál. Így beleásva magam a tèmába, rájöttem, hogy olcsó húsnak híg a leve. Keveset költesz, keveset kapsz.
    Jah, a garanciát nem tudom ugrasztottam-e, mondjuk nem hat meg... De meglazítottam a csavarokat a hàz hátulján, gondoltam feszült a panel. DSE továbbra is van. Viszont egy problèmára megoldást kínált. Rengeteget megy a tv, felmelegszik ès kikapcsoláskor gondolom a hő miatt ropogott párat a burkolat amikor lehűlt. Most már nem ropog! Ha újra tv-t veszek, az már OLED vagy QLED lesz, miután előre beleásom magam azoknak a lehetsèges ès valós hibáiba. Egyèbkènt a fent leírtaktól független szeretem ezt a TV-t. Minden hibájával... Nem, nem vagyok mazoista xD

Új hozzászólás Aktív témák