Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezozo

    tag

    válasz BloodRay #806 üzenetére

    LE5300-as tévé,hogy milyen xvid az jó kérdés,amiket szinte mindenhonnét le lehet szedni BDrip,DVDrip xvid,külső vinyonál is a végére elcsúszik egy picit a hang.

    LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

  • ako001

    aktív tag

    válasz BloodRay #806 üzenetére

    Üdv!
    Tegnap meghozták az 55"le8500-t.Szép nagy darab,és jó nehéz is,úgy kellett felcipelni a 3emeletre,mert nem fért be a liftbe.A szállító meg is jegyezte,hogy ilyen dög nehéz tv-t még nem látott.Az elején aggódtam az üveglapos dizájn miatt de lehet rajta valamilyen tükröződésmentes bevonat mert annyira nem fénylik mint ahogy gondoltam.Az első dolgom a bekapcsolás után,az volt,hogy rádugtam egy 750Gb WD vinyót.Meglepődve tapasztaltam,hogy ami rajta vannak filmek szinte kivétel nélkül mindent lejátszik,divix,avi,mkv,stb,még az srt-t is felismeri a mappában és lejátssza hibátlanul.A full hd kép félelmetesen jól néz ki,sokan fanyalognak,hogy a fekete szín csak plazmán fekete. Nekem a fekete itt fekete,lehet nem vagyok eléggé vájt szemű.Egyetlen apró szépséghibája van,hogy a bekapcsoló gomb világító panelja valahogyan lejjebb van csúszva és kilóg a fekete rész alól,kikapcsoltan a gombok megvilágítását,így nem zavar.Remélem más baja nem lesz,mert ez miatt nem igazán akarom visszavinni.Majd teszek fel róla képet.Most hirtelenjében ennyi,majd írok még,hogy mik a tapasztalatok
    BloodRay köszönöm szépen a sok kimerítő választ és a sok segítséget amit tőled kaptam,jó tv-t vetettél velem :R

    "A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

Új hozzászólás Aktív témák