Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zerge7

    újonc

    válasz nokia123 #77394 üzenetére

    LG 49UH8507 Nekünk ilyen van. Szerintem jó készülék. Most váltottunk egy ilyenre (72cm képátlós 11 éves LG 4:3 képarány PIP-ről, ez komoly...) én az LG hivatalos oldalát is néztem, szerintem biztosabbak az ott megjelölt paraméterek (az "igen"-ek) [link].
    A mozgásérzékelős távirányító tartozék (AN-MR650 2016 évi), nagyon szuper.
    Set-top Box (STB ugye) vezérlés működik, én is Thomos vagyok (később látni fogod fontos ám ez).
    A távrányító STB gombjával, STB menü gombjával, és egy harmadik gombbal virtuálisan, a képen megjelenő gombokkal tudod esetleg irányítani. A távirányitó középső gombja görgös, elfogadáskor,kiválasztáskor benyomható (OK). Csatornát akár a görgővel is válthatsz a STB vezérlés beállítás után: a képernyőn kínálja a sok közül a "beltéri egység" -et, a képernyőn nagyon-nagyon sok márka meg fog jelenni, a tied is ki kell választani (olyan mint a tied INTEK, enyém Kaonmédia nem létezik) nekem két napba került, egy párszor nekifutottam és beugrott. A márka neve T-home (vagy egyben Thome a franc se de tudja már), azt kell választani, hogy működjön (akár csatornaváltás görgővel, számokkal, kikapcs.).

    Vásárlás Media Marktban történt, szerintem nem volt rossz választás (kisebb tudású, de 55UH is jó lett volna, ez lett belőle, elégedettek vagyunk). Tehát a sok igen közül a tulajdonságoknál amit ismerek, ez az igen tényleg "igen".

Új hozzászólás Aktív témák