Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz Watt25 #57892 üzenetére

    szóval akkor nem rossz beállítás hanem ennyit tud...
    köszönöm a válaszod :R
    csak az az érdekes hogy az említett boxom tud két órát, valamint ha csatornát váltok, akkor újra indul a rögzítés...
    érdekes, bár annyira azért nem vagyok nagy időutazó, csak meglepődtem ezen :B
    meg ha kikapcsolom a tévét - értelem szerűen - ekkor újra indul a rögzítés.
    igaz a másik, amit írsz azt láttam is hogy érdemes beállítani a rögzítés idejét.
    bár nem próbáltam, de tetszik hogy azonnal feldobja a menüben hogy mennyi időt akarok rögzíteni.
    no majd még próbálgatom, de alapvetően nem bántam meg és tényleg nem okoz neki gondot a 60 csatorna kezelése.
    mondjuk az is érdekes hogy a tv adások zöme 576i SD és nem 1080i, gondolom ez azért van mert kevés tévé adás jön full hd-ben.
    és gondolom semmi értelme nincsen a felskálázásnak, amit ugyancsak tudott a boxom, amíg ezen a tévén nem jövök rá hogy lehet beállítani, hogy az 576i adás 1080I-be lássam :U

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • cidalain

    veterán

    válasz Watt25 #57892 üzenetére

    a sima felvétel addig tart, ameddig a guide-ban van írva a műsor. ha a csatorna eltököli a reklámokkal az időt, és 5 perccel elnyúlik a kijelölthöz képest (így az azt követő műsor is csúszik ugye 5 percet), akkor simán levágódik a vége. ez nem a tévé hibája.

    egyébként a végét is be lehet állítani kis ráhagyással, úgy tényleg tuti. viszont max 5 óra állítható be asszem (vagy 4?), na mindegy is, a super bowl csak 2 egymás utáni rögzítéssel fért bele. aztán persze a műsoridő rövidebb volt, így elég volt az első rész.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák