Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Stevenstyle #54479 üzenetére

    Ja ja tényleg hasznos a fény mellette a tévé tönkre teszi a szemet főleg egy 42 colos kevesebb mint két méterről.
    Kicsi a szobám,de majd albérletben 3m re kalkulálom be.

    (#54486) Lacielvtars
    Az faxa még jó,hogy nem füstölt le.Nálunk az egész hálózat vibrál.A szobában,a konyhában,és az én szobámban.Valami elektromos geb@sz van szerintem újra kéne vezetékezni,és le cserélni a villanyórát.Volt mikor a villám be b@szott nyáron a póznába a trafó levédte szerencsére a gép csak lekapcsolt meg minden.Igaz előtte is vibrált az áram,égők.Nem egyszer le verte a sütő a grillező a villany órát.Ment a sütő,és a főzőlap.Indukciós sütőnk van nem bírta a sütött lent,és a tetején a melegítőt.Tiszta ideg vagyok félek a gépem ki végzi.Remélem a táp ki egyenlíti az áramingadozást minőségi darab vagy 40 rongy volt.Ja igen kérdeztem csak félre értettem le tudjátok írni részletesen melyik beállatást kell az Nvidia panelban be állítani melyik ad szebb képet van kettő választás a neve Digitális színformátum van RGB,és YCbCr444.A másodikra tettem állítólag az szebb.Kerestem részletes infót melyik érdemes,de Angol tudásom harmatos a Chrome fordítóval azt hámoztam ki,hogy a fekete a YCbCr444 szebb az RGB kevésbé állítólag ott szürkés.Melyiket válasszam a legszebbet akarom ki hozni a gép képminőségéből.Bocsi a kérdés ismétlése miatt csak érdekel melyik milyen.Köszi skacok előre is :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák