Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz Montiii #30003 üzenetére

    Hát érdekeljen azt a 7 százat neki!! :DD Ez olyan mintha egy bombázó csajszi lenne a kecódban és rácsapnál a kezére ,hogy ne taperoljon és kijelentenéd,hogy nem érdekel a dolog :D

    (#30004) gahor72 Kitűnő eszmefuttatás,én még kiegészíteném azzal,hogy rájön az user,hogy milyen 5.1 ben mozizni,milyen az amikor egy robbanástól kihullik a hajad,hogy milyen az amikor mögüled is jönnek térhatásban a hangok,Ilyenkor jöhet a végeláthatatlan házimozi fejlesztés.hangdobozok és AV erősítők utáni hajsza :)

    [ Szerkesztve ]

  • sixpak

    nagyúr

    válasz Montiii #30003 üzenetére

    Ne érezd magad szarul ez miatt. Az esetek többségében azok hangoztatják ezeket az óvatosan fogalmazva is elbaszott ötleteket, akiknek tényleg fos monitoruk van és sikerült szert tenniük egy viszonylag nagy tévére és úgy gondolják, hogy az majd kivált mindent. És ez így is lesz...egy darabig.
    Egy jó monitort semmi nem tud helyettesíteni.
    Félreértés ne essék, én is kipróbáltam már otthon mindent, van projektorom, 3 flat tévém, de mindegyiken szar és kényelmetlen játszani és általában a pc-n végzett munkákat abszolválni.
    Van egy 24 inches Dell monitorom, ami mindenben köröket ver egy bármilyen tévére, szinte minden szempontból.
    Aki nem látja, hogy ez így van, az vagy vak vagy elfogult az új tévé felett érzett öröm miatt.
    Nem véletlen vettem én is 667s-t, elégedett vagyok vele, de azért elég sok faszság elhangzott itt korábban....ne akarjunk már mindent kiváltani vele, főleg egy jó monitort....

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák