Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior19

    senior tag

    válasz rainman72 #107589 üzenetére

    Én értem, hogy miért vagy kíváncsi rá, nálam is annak idején a Va panel szempont volt, így az 55"-os ki is esett, ezért vettem 50"-t. De sajnos mára az a tapasztalat, hogy nincs az LG-nél sem már az mint pár éve, hogy tudtuk mely méretek milyen panellel vannak szerelve. Ha jól emlékszem itt is volt linkelve 55"-os va panellel, én is találkoztam olyan 55Nano8xx -as készülékkel, amit itt nem igazán ajánlottak egyesek, hogy nem lehetett belekötni. Semmi bevilágítás, a local dimming jól működött, ígaz nem magyar piacra szánt termék volt. S találkoztam én is olyannal, hogy a képminősége miatt az ellenségemnek sem kívánnám.
    Ezért igazából akinek kicsit nagyobbak az elvárásai, annak csak a netes rendelés marad, s ha nem azt kapja, akkor eláll a vásárlástól. Tudom ekkora készüléknél ez macera, de sajnos olyan szórás lett a készülékeknél, hogyha boltban vásárolsz, s nem azt kapod amire számítottál, a bolt vissza sem köteles venni, csak hiba esetén.
    A netes oldalak termékjellemzői meg azért csalókák, mert annak idején az 50"-ra is azt írta az Rtings, hogy ips paneles, mert Amerikában az volt. Most hiába írja egy lengyel oldal, hogy az 55" va paneles, lehet oda olyat szállítanak, ide meg az ips panelest.
    Én csak azért hívtam fel a figyelmet a kopogtatás helyett a sötét részletek megnézésére, mert azért ott nagyon látható különbség van egy ips és egy va panel között.

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák