Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz BloodRay #10730 üzenetére

    Nem erősítek semmit,
    De vedd már le a szemellenzőt, és legalább olvaasd el amit linkeltem! én is védeném a hivatalos forgalmazókat, ha tele lennék zsével, de mint mint az ország lakosságának 75%-a én is küzdök hogy fizutól fizuig kihúzzuk, ezért természetes, hogy mindenből keressük az olcsóbbat. Persze a hivatalos gari "ingyen" van,mert megfizeted a magasabb vételárral!!!
    ezért meg fizetni kell, de legalább nyugodt vagy, és még ezzel a biztosítással is olcsóbban kijöttél mintha Hivatalosan vetted volna meg.
    És mi van amikor nem volt az 5 év a hivatalos forgalmazóknál sem,mert 1-2 nappal lecsúsztál a vásárlásnál?
    Nekik sincs joguk biztonságban tudni a "Befektetésüket" mert egy ilyen kaliberű vásárlás sok ember 2-3 havi fizetésével egyenértékű.

    Tehát szerintem nincs értelme az álszenteskedésnek... :B

    A tavalyi feltételek szerint én is lehúztam az 5 év gari tanúsiítványt íme:

    "Ha az üzletben már nincs is"
    Amikor az euronics-ban kérdeztem, akkor már nem volt tv., LW5500 és nem is ígérték, hogy az akció végéig tudnak szerezni, így bukta az 5 év gari!
    pedig ez Szept eleje volt, de vitték a tévét mint a cukrot!
    Ezért mivel konkrétan ezt a típust akartam, megvettem egy webshopban, a + 5 szemüveg helyett ajándék magic motionnal, 25K-val olcsóbban mint az Euro-ban vettem volna.
    Ez van, ez Magyarország, Így élünk a Dunától keletre!
    :B

    És még mielőtt valaki megkérdezné, nem vagyok biztosítási ügynök, sem webshop tulaj!
    :Y
    Csak szeretem , ha tudok jó dolgokat ajánlani másoknak, mint ahogy te is remek szakmai tapasztalatokat osztasz meg velünk! :R

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák