Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotix007

    csendes tag

    Óriási pacsi az LG-nek!!!
    Az előzményekről annyit, hogy január elején vásároltam a Telekomnál egy LG 50UK6950-es készüléket. Akció volt így kaptam a 2 mellé + 3 év garanciát. Sajnos a készülék pixelhibás volt, illetve a sarkokban nagyon bevilágított a háttérfény. Mivel 1 pixelhibára nem érvényes a garancia, a bevilágítással a szerviz szerint nem nagyon tudnak mit kezdeni ezért visszaküldtem a készüléket 14 napon belül... elkönyveltem, hogy lemondhatok a + 3 év garanciáról. Ennek ellenére ahogy tudtam megrendeltem egy ugyanolyan készüléket a Telekomtól, aminek (lekopogom) hibátlan a képe. Ma felvettem a kapcsolatot az LG-vel egy e-mail formájában az esélytelenek nyugalmával... leírtam a történteket és megérdeklődtem nem lehetne-e a garanciát érvényesíteni az új készülékre. Egy óra sem telt el már csörgött is a telefonom, az LG-től kerestek.
    És amiért jár a hatalmas piros pont! A + 3 év garanciát megkaptam az új készülékre, annak ellenére, hogy az akciónak mér vége volt, hiszen január 15-ig kellett megrendelni a készüléket, én pedig februárban tudtam az új készüléket megrendelni. Elnézést kért a hölgy a kellemetlenségért és elmondta, hogy a régi készülék számláját és jótállási papírját rakjam el, ha bármi probléma lesz a készülékkel azokkal együtt érvényesíthetem a garanciát 2 év eltelte után is.
    Lehet nem akkora dolog, de nekem ez nagyon pozitív csalódás!
    Jár a 10 pont az LG-nek, :)) nem bántam meg hogy váltottam Samsungról (remélem nem is fogom) :U

Új hozzászólás Aktív témák