Új hozzászólás Aktív témák

  • makoss

    addikt

    Sziasztok!

    Végre sikerült beszereznem új LG 42 LA 620S tévém, leírnám észrevételeim! :K
    Auchanból lett véve, tegnap lett összerakva, nézegettem álítgattam elég jó, számomra ami igazán meglepett az a képminősége, SD-n is, nem vártam ennyit a UPC Direct+ műholdas csomagtól :U
    Képminősége legalábbis SD-n jobb mint a boltban (kifejezetten kértem, hogy nullázzák ki a Demó videókat mert így ebben a formában hülyeség...) Akkor ért a meglepetés amit az Euronicsban tapasztaltam menyire f*s ott az SD, néztem a mostani favoritnak számító F6400-as Samsungon is, azon is f*s, de itthon meglepően szép.
    A HD felbontást egyenlőre a tévére kötött A.C. Ryan Playon!HD Mini médialejátszó, és a rákötött 2,5"-os 500GB-os LG HXD5 vinyó küldte a tévére az Elysium - Zárt világ 1080p nCore-ról leszedett filmet, és azzal teszteltem, a képminősége briliáns!
    Nem akarom reklámozni a terméket, de nagyon belezúgtam, nagyon király a kép rajta, tökéletesen elkészült fényképszerű minőséghez hasonlítanám, mint ha kinéznék az ablakon és látnám mi folyik a filmben.
    Apropó fénykép, amit nem dudok az a fényképező funkció :F :B
    A gyorsabb mozgásoknál vettem észre csak szaggatást egy cseppet de lehet ez a konvertálásnak tudható be amúgy ez volt: Elysium.2013.1080p.Bluray.DTS.x264.HuN-TRiNiTY
    Megnéztem a 3D tartalmat is szintén a netről leszedett Ocean.Predators.2013.1080p.3D.BluRay.Half-SBS.DTS.x264.HuN-arpi170 volt a teszt anyag.
    Noha nem a 3D volt a feltétele amiért megvettem a tévét, de ez is jól működött a Led-hez adott 4 szemüveg eggyikével.
    Amit hiányolok az a vaskos használati útmutatóban a magyar leírás lényegre szóló részei, nekem mondjuk nem volt rá szükségem mert könnyen elnavigáltam a tévé menürendszerében de aki abszolut kezdő az biztos hiányolni fogja mi mirevaló, hova kell navigálni, és most itt a szájbarágós magyarázatra gondolok, a távszabájzó gombjaira kitérnek. Amúgy van a tévében is leírás mi mi
    A boltban 2 év garit adtak rá, plusz 1 évet is lehetett volna asszem 8000Ft ellenében
    Az eladó elmagyarázott mindent mit kell istenőrizz tenni, szervíz esetén kit kell felhívni, a telószám megvan, ha bármi baja lenne a tévének kijönnek megnézik, ha megtudják javítani itthon rendbehozzák, ha nem Miskolcon. ... mondta az eladó
    A netet vezeték nélkül még nem tudtam összehozni valószinü a PC távolsága miatt, Routerem: TP-Link TL-WR841NDde lehet ideiglenesen beszerzek egy UTP kábelt a tévé frissítéséhez, később valahogy jó volna ráküldeni ezt azt, hogy működik-e, meg hogyan, de ezt majd itt rákérdezek hogyan megy pontosan.
    Jelenleg így van beállítva, kép:
    Energiatakarékos üzemmód: minimális
    háttérfény: 100
    kontraszt: 100
    fényerő: 33
    képélesség: 25
    színtelítettség: 65
    árnyalat: R5
    színhőmérséklet: C30
    további beállítások:
    ---> dinamikus kontraszt: alacsony
    dinamikus szin: alacsony
    kívánt szin:
    ---> bőr: 0
    fű: 3
    ég: 0
    szuper felbontás: közepes
    gamma: közepes
    zajcsökkentés: alacsony
    fekete szint: magas
    valósághű mozi: be
    szemkímélő funkció: magas
    Tru motion: sima

    ....ha van valakinek ajánlott beállítása vagy ami jobb lenne az írja meg, köszönöm.
    Eddig kop kop elég jó a tévé, köszönöm az itteni fórumozóknak akik ilyen tévét ajánlottak! :R

    [ Szerkesztve ]

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Új hozzászólás Aktív témák