Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • scofield82

    csendes tag

    Sziasztok.

    Van egy LG 37ld450 tipusú lcd tv-m ami össze van kötve egy Lg ht503th tip. házimozival.
    Megcsináltam a tv-n az Usb hacket, hogy játsza le a filmeket is. sikerült is de az usb lejátszás hangját hogy tudom megszólaltatni a házimozin? ha sima tv adást nézek ugy jó működik, de erre nem jöttem rá hogy kellene megoldani hogy működjön.
    Valaki tud ezügyben infóval szolgálni?

  • scofield82

    csendes tag

    válasz bigiboyka #1904 üzenetére

    Köszönöm ez a probléma meg is oldódott működik!

    Viszont van egy másik bajom: ugyanez a tv nem kommunikál egy LG HT903TA házimozi hdmi csatlakozójával. kép abszolút nincs hang is csak szaggat. kell erre valkami külön beállítás tv-n vagy házimozin? másik dvd vagy házimozi ment már rajta de ez a 903ta nem jelenik meg a tv-n csak sima scart csatival.
    A Tv Simplink funkciója se működik így jól pedig mikor indítanám a lemezt reagál a slimpink , át is váltaná a tv-t a hdmi csatlakozóra de csak fekete kép van és azt irja ki h nincs jel. 1.4es hdmi kábellel akartam összekötni tehát nem hiszem hogy a kábellel lenne a baj.
    A házimozi setup menüjében is csak az 576i vagy p funkció az elérhető a többi nem) Mivel lehet a probléma a tv-vel vagy a házimozival?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák