Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsuha

    aktív tag

    válasz Nayrobi #14 üzenetére

    Szia, én eddig csak egy privát eladótól rendeltem lepint.
    Kínai srác, Jeremy a beceneve, elég jól nyomja. Lepin és hasonló építőkockák küldésével foglalkozik. Redditen jó reputationt szerzett, kiérdemeltee az emberek bizalmát. Ismeri az összes szettet, bármit le lehet vele beszélni. Kicsit vicces srác, jól megy neki az angol, és maximálisan megbízható. Kínában a lepin gyár körzetében lakik, konkrétan.
    Előnyei:
    Alinál olcsóbb (kb. 10%-kal), valóban lepint küld (nem gagyibbat mint alin sokan), általában trackinges DHL-lel, és paypallal lehet neki fizetni. Paypal pedig buyer protection-os.
    Redditen itt találsz róla infot: [link]

    Én már sok lepin szettet rendeltem tőle, mindig minden rendben volt. Használati útmutatóval küld, természetesen eredeti doboz nélkül.

    Ha ez meggyőzött akkor whatsappon vedd fel (száma a linken), és ott beszélj vele (NE emailben irj neki, emailre ritkán válaszol már mert annyira elfoglalt). Van egy weboldala is (lásd a linken), az viszont nem tartalmaz minden szettet, amit szállítani tud, inkább csak nézegetés-képpen ajánlom.

    Tudom még ajánlani Loy Chent, ő szintén egy kínai privát eladó, aki újabban kezdte ugyanazt a bizniszt, mint Jeremy, és róla is jókat írtak. [link] Neki is van weboldala, de vele is chaten beszélj/rendelj inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák