Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Ez a TMX tényleg hülyének néz engem :DDD

    Pár napja kaptam tőlük sms-t, hogy mehetek a csereutalványért. Gondoltam, hogy mi a fene, nyugat-európai stílusban rendezik a dolgot és cserélik a gépet? Nagy fenét...szerencsére nem bíztam bennük és előtte odatelefonáltam, hogy tényleg mehetek-e...srác aki felvette nem tudott erről semmit, ezért megígérte, hogy visszahív, amiből nem lett semmi és inkább emailt írt, hogy bocs, mégse, véletlenül küldtünk SMS-t...

    Ma meg jött postai úton egy levél, hogy kivizsgálták a panaszom és leirták ua a sablonszöveget, ami a jegyzőkönyben volt, hogy szerintük a 98C normális és, hogy ők kiállnak a mellett, hogy már karcosan vittem be, ezért a gyártóhoz fordultak, akitől még nem kaptak választ. Na és a Lenovo mi a fenét tud kezdeni a dologgal? Amennyi infót a TMX megosztott velük 100%, hogy nem fognak tenni semmi pozitívat rám nézve...

    1 utolsó esélyt adok nekik és emailt írok nekik, hogy komolyan gondolták-e, hai gen akkor szépen megy a fogyasztóvédelmi és Rendőrségi feljelentés. Szerencsére több tényállásba is lehet ütköztetni a cselekményeiket, amiket tanúsítottak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák