Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ateess

    tag

    válasz ciceroo #10007 üzenetére

    Köszi a segítséget!
    Igazából a fém ház, vagyis a masszív szerkezet csak azért fontos számomra, mert prémium érzetet kelt és azért mégis strapabíróbb a cucc. A 14" és a 15.6" lehet nagy különbség, de mivel jelenleg egy 10"-os netbook-ot váltanék ki vele, így már a 14" is elég lenne. De mint mondtam a másik gép is tetszik, főleg, hogy a 750M-es VGA kártya nagyon jól hangzik, de annál fontosabb, hogy egyetemen, vagy bárhol, ahol nem tudok a router mellé ülni se legyen gondom a jellel. Játszani meg ritkán szoktam amúgy is, akkor is főleg Mass Effect-ezek, amit gondolom a 730M-es kártya is elbír.
    Sajnos E-digital-on, ahol meg tudnám venni jelenleg egyik sincs sehol sem raktáron, így nem tudom megnézni őket élőben, viszont minél előbb le szeretném tudni a vásárlást, mert szükségem lenne a gépre. Ezért próbálok minél több infót megtudni a két gépről, de a Dell fóruma nem annyira aktív, mint a Lenovoé.
    De így is sok segítség volt, hogy tudom, hogy a gép jól össze van rakva, jó a wifi benne, igazából amire kellene, arra megfelel, és árban is 30 ezerrel olcsóbb, tehát lehet ez lesz a befutó. Főleg, hogy sok ember inkább ezt tanácsolta. :D

Új hozzászólás Aktív témák