Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz svédcsepp #1 üzenetére

    Mivel konstruktív nem tudok lenni, ezért csak javítanék: legtutibb, esküvői, esküvőtökre, ötletgyűjtés.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • gaborbol

    őstag

    válasz svédcsepp #10 üzenetére

    Mi esküvőre pénzt szoktunk adni.Felesleges bármi mást adni,ha nem vagy 100%-ig meggyőződve arról hogy valóban pont arra van szükségük amit te veszel nekik.
    Pénzt ajándékozni meg sokfél képpen lehet...

    Veszel egy A4-es méretű képkeretet,majd beszém a bankba, postára és kérsz annyi pénzért új 200,500,1000,2000,5000,10000 forintos bankjegyet esetleg valutát amennyit szeretnél nekik adni.
    Simán ragasztó nélkül bepakolod az üveglap alá a papírpénzeket ahogy neked tetszik és kész. Amikor átadtam becsomagolva nekik,akkor mondtam,hogy ez egy baromi értékes kép meg ,hogy én csináltam, csak nekik!!!! :DD Elég furin néztek rám, de másnap reggel jött a telefon, alig várták a lagzi végét,hogy láthassák a képet és nagyon tetszik nekik :)
    Most nem találok róla a képet pedig tuti elraktam valahová :(

    Barátomtól pl ezt kaptuk:
    [link]
    (a poharakban volt 1-1 100 dolláros,csak hát....)

    Másik barátoméktól meg kaptunk egy boríték méretű zsákvászon anyagból készült kis zsákot, azt mondták itt egy zsák pénz,ez kelleni fog az élethez.
    30k volt benne 200-asokban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák