Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diesel38

    tag

    válasz Mauzes #76493 üzenetére

    Értelek, köszi a példákat.
    Hát ízlések és pofonok no meg igények.

    Szerintem gyári szettekről átlag legozóknak nincs mit mondani sokkal részletesebben annyira szubjektív az egész téma. Ár, db szám, építési idő, ha vesszük még, hogy tetszik, vagy sem akkor az előbbi 3 szempont mint tudjuk sok esetben lényegtelen is mert vétel a vége. :)
    Lehet elmélyülni az építési technikában, a használt színeket hivatalos nevén nevezni kiemelni lépéseket az összerakásiból és hasonlók, de az átlag embernek mint bemutató ez nem adna hozzá, hogy eldöntse kell vagy sem.
    MOC-oknál viszont annál inkább lenne jelentősége szerintem belemenni ilyen részletekbe, mert ott ezek sokkal szélesebb skálán mozognak.

    Egy szó mint száz szerintem egy csatorna ahogy más témakörökben így itt sem, tudna minden igényt lefedni, mert valakinek vagy kevés lenne vagy sok. De biztos lenne igény egy olyanra mint Jang vagy Racingbrick magyar nyelven is...

  • umek

    tag

    válasz Mauzes #76493 üzenetére

    "mintha egy amatőr Lego-s (mint mondjuk én) bemutatna egy szettet"

    Szerintem amúgy ő pontosan ez, és ennek a csatornának szerintem nincs is nagyon más célja. (persze amióta beindult jobban a szekér, meg jött a saját merch, azóta nyilván ez is cél nála, de én a magam részéről nem sajnálom tőle, vélhetően rengeteg melót belepakol az egészbe)
    Még régebben voltak videók, amikor elmondta, hogy hogyan is kezdte ezt az egészet, és igazából nekem úgy is jött le, hogy pont erről szól a csatorna, hogy ő kvázi bárki lehetne közülünk, nem megmondó vagy lego guru akar lenni, hanem minél több készletet bemutat. Aztán ennyi.
    És az ilyen bolti készleteknél szerintem pl. tök jó, hogy láthatom az arányokat, az építés nehézségét, a szett ilyen-olyan funkcióit, stb. És mindez van magyarul. Meg persze még az is szubjektív, hogy alapvetően egy szimpatikus srácról van szó, akinek a videóit a gyerekeimnek is szívesen engedem megnézni.

    Légy korrekt.

Új hozzászólás Aktív témák