Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz ripla #65836 üzenetére

    Nekem minden Alza vásárlásom szuper volt.
    De kezdem azt gondolni, hogy csak a személyes átvétel és az átadást kivéve az emberi ügyintézés kizárása miatt lehetett így. :D
    Egy eset eszembe jut amikor élő emberrel beszéltem mert vmi rendszeren kívüli dolgot szerettem volna elérni (talán, hogy tovább tartsák a rendelést? :F ), ez az egy aminél totál káosz volt. Fogalma sem volt az ügyintézőnek mi van a rendeléssel, tök mást látott, tök mást mondott, tök más SMS-ek jöttek, hogy mi fog történni (a magyart is törte, az se segített).
    Aztán úgy voltam vele, hogy amit a rendszer mutat annak hiszek. Még aktív volt a megrendelés, beballagtam, kikértem és elhoztam gond nélkül.

    Allee Store-ban szokott vki járni? Amennyire tudom/láttam némileg eltér a PaB elemkínálat a Store-ok között. Egy-két fénykép segítene, hogy érdemes-e odamenni beszerzésre. :)

    Még nincs meg az ajándék nyuszis szett, szombaton lehet, hogy vmi Creatorral meg egy kis alkatrész válogatással le lesz tudva. S@H-ról is terveztem rendelni de gyanítottam, hogy a hétfői rendelés már nem érne ide hétvégére. Ahogy látom még a múlt hetivel is voltak gondok, hogy ideérjen.

    @HUN_Sector
    "még mindig feldolgozás alatt"
    Piros vagy kék? :)

Új hozzászólás Aktív témák