Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz edgR #61995 üzenetére

    Kit érdekelnek mindezek?
    Annyit kérdeztem, hogy miért lenne logikus kifejezetten úgy hirdetnie, hogy van személyes átvétel is, ha csaló - nem kell túlgondolni ezt.
    Erre is egyszerű a válasz, így próbál még bizalomgerjesztőbb benyomást kelteni, azok számára, akik amúgy nem tudnák személyesen átvenni ("jaj hát itt van személyes átvétel, akkor talán nem is csaló?")

    Nyilván nem védeni akarom, fogalmam sincs, hogy ki ez, de ilyen erővel egy kis faluban élő 0 feedback-es reg, aki nem a saját készletét fotózza (a többség ilyen, sokkal-sokkal nagyobb eladók is, többezer tranzakcióval), aki ráadásul még olcsón is akarja adni a portékát, az mind csaló :F
    Igen, az mind csaló. Vagy ha 1000-ből 1 nem, javasolom ezt a valószínűséget elhanyagolni és nem fordítva.
    A "lopott képet", hibás leírást és az olcsó árat rögtön magyarázhatja az is, hogy 0-s, friss reg, tehát fogalmatlan.
    A lopott képet és hibás leírást és totálisan irreális árat - mindezeket együtt - magyarázhatja, hogy friss reg? Hát akkor valóban másképp látjuk a világot.

    Én tőletek eltérően próbálom objektíven értékelni a helyzetet.
    Ettől függetlenül valószínűleg az ilyenek nagy többsége csaló. De itt most arról van szó, hogy emberünk kijelentette, hogy 100%-ig az, miközben a hirdetésben szerepel a személyes átvétel lehetősége, ő pedig nem kérdezte meg, hogy mikor tudja megtekinteni/átvenni.
    Na én meg is rendeltem a terméket és offolta. Akkor én már kijelenthetem, hogy csaló?

Új hozzászólás Aktív témák