Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zbundy

    aktív tag

    válasz RapaNui1 #49162 üzenetére

    A legfelemelőbb érzés a Falcon volt. De ehhez sok minden hozzájárult. Pl, hogy ez volt az első legom😁 továbbá a kedvenc ikonikus hajóm, illetve, hogy milyen nehéz volt beszerezni. Nyáron elkezdték promózni, beindult nálam a hype, majd előrendeltem, de 3 hónap volt mire decemberben rám került a sor az egyik hazai forgalmazónál. Addig pedig csak néztem ahogy a szerencsésebbek akik hozzájutottak kétszeres áron árulják a türelmetlenebbeknek.🙄 Biztos mindenki emlékszik az 500ezerért kínált falconokra. Szóval mire 2017 decemberére a kezembe került felfokozott érzelmi állapotban álltam neki😁 aztán 3 nap alatt, durván napi 8 órás építés és háttérben star wars filmek hallgatása közepette elkészültem vele. Mai napig jó emlék🙂 egyébként utólag, azt kell mondanom a másik 2 UCS készletemhez képest is a legjobb épitési élményt adta. Itt térnék át a másik kérdésedre, hogy a legunalmasabb, legmonotonabb az AT-AT volt, hiszen 4 lábat kell megépítened tulajdonképpen ugyan úgy. Kiállítási szempontból pedig szerintem a leginstabilabb is. Kb 2 hónapja van kiállítva, de rendszeresen esik le róla valami ha kicsit hozzáérek vagy bemutatom valamelyik családtagnak/ismerősnek a funkcióit, kialakítását stb. A csillagrombolóról pedig csak annyit tudok elmondani, hogy milyen gyönyörű a segge, a hajtóművei zseniálisak, de minden más unalmas és egyszerű, puritán. Kiállítási szempontból mindenképp úgy érdemes elhelyezni, hogy a segge legyen a középpontban😀 mint ahogy nálam is láthatjátok kiállitva. "Arccal" a fal felé😅

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák