Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    válasz Tony21 #47917 üzenetére

    Ez végeredményben jó, nem? Hiszen ki szeretne kilógni a szeretett családból?! :DD

  • sb

    veterán

    válasz Tony21 #47917 üzenetére

    A pszicholegósok a topicban vannak. :)

    Amúgy ezzel tényleg kezdeni kell vmit. Nekem most a s@h-al indult 3 hete az új beszerzés, aztán kocka.hu-ról és még az Auchanból is kellett a Mopar. Most ott tart a sorozat, hogy az első 3-4 csomag a tárolóban, a maradék 2-3 doboz (2-3 szettel dobozonként) meg még a csomagtartóban mert onnan se tudtam hova kipakolni hétvégén.
    Tegnap már írtam a listát, hogy mi volt a terv, melyik marad és:
    - melyik lett "csak azért hozzádobva, hogy meglegyen az ajándéklimit",
    - melyik volt vagylagos vásárlás: "megrendelem X-Y-Z-t is és majd eldöntöm melyik marad meg". (nyilván innen már nehéz dönteni, kéne mind :D)
    - mi az ami nem is tetszett... de aztán az ár láttán "hát enélkül nem teljes a készlet" felkiáltással bekerült a kosárba (Mopar)

    Szóval nagyon észen kell lenni. Már fizikailag is elmebaj határa ha látja valaki.
    Ez a sok releváns logika azonnal borulni tud a gyakorlatban. Eddig borult is, majd meglátjuk mennyit sikerül belőle tartani, de a topicot látva sok esélyt nem látok.

    @Napfénysüti
    Köszi. Ezért jó több gyerek, úgy több az alkalom. Keresztnévből is érdemes többet használni. :D Nálunk is "vár" a Micimackós készlet a kicsire de csak pár napja töltötte a 2. szülinapot. :)
    Most ajándék szett mellett a City kórházat és a bankos szettet sem tudtam otthagyni, utána meg találtam relatíva olcsó WV szettet is, a Technic vontató már karácsony óta vár a nagyobbra (eddig volt más). És már van egy "marék" apróság húsvétra, nyulas készletek, stb...
    Az SC-be meg karácsony előtt kezdtünk bele, most 3 átadott járgánynál járunk de oda is be kellett szerezni a nagy részét, az jó ideig ki fog tartani, ha jól számolom 13db van és még jön a Bronco.

Új hozzászólás Aktív témák