Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wrrs

    tag

    válasz C4mp3r #30562 üzenetére

    Ninjago City után iszonyat lufi lesz bármelyik megépítése.Még a 10255 talán, de az sem egy Párizsi Étterem vagy Detektív Iroda készlet szintű élmény.

    Jelentem én sem férek. Kereken 80 készlet van összeépítve, 20 bontatlan a szekrényben (Saturn, stb. nagyok...). Mind ki van állítva, nem győzöm porolni őket, már rendesen ez a háztartás nálam. Nem tudom mi legyen, mert a varázs meg nem múlik.

    Én azt hiszem úgy lehet lejönni erről, hogy tényleg, TÉNYLEG elfogy a helyed és aztán már látod, hogy nincs értelme venni több készletet. Ha meg veszel, akkor bontani/eladni kell, vagyis cserélődik az állomány.
    A lényeg az, hogy vannak már olyan készletek, amelyeket elbontva, bedobozolva is többet kapsz, mint amikor vetted. (pl.: Ninjago Movie robotok) Ez azért jó érzés. De ettől sem lesz több hely sajnos. Én annak örülök, hogy nem vitrinezni kezdtem el, hanem polcozni. Heti szinten kozmetikai ecsettel makulátlanul tartom őket, van készlet ami 1 éve van összerakva és patika tiszta. Dobozokat is elspájzolom. De ez az egész tény, hogy eladható/értékálló a Lego kicsit hangulatgyilkos is. Képtelen vagyok elbontani egy Ninjago City-t és dobozból túrva újra összerakni. Nyilván nem lenne full karcos, de nekem már ez sem fér bele. Egyszer építettem át MOC-ra a halászházat, majdnem sírtam közben. :)

    Közben a Tesco kidobta a Speed és többi 2020-as készletet is, ráadásul túl kedvesek is mert alapból ráragasztották a -30%-os matricát ezekre is. Mondjuk nagy készlet nincs, csak kicsi/közepes motyók. Viszont ezt az új Friends dobozkát nem értem. Ez szerintem tök gáz a Legotól.

    https://brickset.com/sets/41404-1/Emma-s-Play-Cube-Photographer

Új hozzászólás Aktív témák