Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    válasz lapa #286 üzenetére

    ... és az XL-motor alapú szélkerék?
    (Vagy vízturbina, netalán valamilyen gőz-meghajtás, hogy a termonukleárisat már meg se említsem... Esetleg mint a kakukkos órákban, feltekert ellensúlyokkal is ki lehet csiholni pár mAh-t)

    [ Szerkesztve ]

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

  • lapa

    veterán

    válasz lapa #286 üzenetére

    bocs, kicsúsztam: szerintem minden lego moci megy generátorként, nem? ha a régi 4,5 voltos hengereket összekötötted, akkor (gyorsító áttétellel) tekerte a másik mocit.

    emlékszem ezekre, nekem is van egy jókora kupac szétkoptatott tengelyem meg fogaskerekem. emlékszem régen szülők hogy örültek, amikor a homokszínű szőnyegen bevezettem az alkatrészek motorolajozását. lehet, hogy kis szilikon spray amúgy jót tenne, én mindenképp tolni fogok neki amint eljutok odáig.

    azért is akarom a v2-t, mert nekem van egy nem lego mocim, ami brutál teljesítményű. eleve komoly gond levenni róla a teljesítmény, tör-zúz csak. pláne, hogy 17.000 rpm 7,2 volton (komoly repülőmoci). meg az rc is nagyobb kraftot kér az xl-nél, és legalább 2 rc mociban gondolkodom. majd kiderül.

    xl-motor alapú szélkerékkel nemtom mire gondolsz, de a járműalkatrész-szállítóm frank volt olyan kedves, hogy két w. germany 55a generátort küldött 1 helyett. eredeti w. germany vezérlőkkel... aszittem behu. és mivel kéne sportolnom, bringaállványról lesz majd töltve a 12v hálózat. eléggé kipihentem magam, ja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák