Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    No kibontottam a Riwendell szettet. A nagy dobozban van egy kisebb fehér karton, ahogy ekkora készleteknél lenni szokott, illetve külön papír kartonban van az építési útmutató. 3 építési van, az első a torony, The Tower 182 oldal, a második a közepe The Council Ring, ez a legvastagabb 331 oldal, míg a harmadik The River Forge and Armoury 163 oldallal. Az építési külseje hófehér a Riwendell grafikájával, feketével kiemelve azt a részt melyet az építési tartalmaz, a belseje sötét szürke. Egész jól kivehető mit hova kell rakni, ráadásul még a beépítendő alkatrészeket külön piros sziluettel vették körbe a láthatóság érdekében, szóval szerintem az építési útmutató részletességével és érthetőségével, láthatóságával nincs probléma. Sokat nem cicóztak az építési elején van egy kép a filmbéli Riwendell-ről, egy fotó a Designerekről, illetve egy oldalnyi visszatekintés a korábban megjelent LOTR készletekre és már kezdődhet is az építés. A csomag összesen 49db számozott zacskót tartalmaz, illetve plusz 1 a nagyobb alaplapi elemeknek. Nincsenek duplán triplán számozott zacskók csak ez a 49db. Nekem tetszik az építési útmutató dizájnja, letisztult és elegáns, tényleg gyűjtőkhöz méltó.
    Van pár matrica, de azt mondon ez még elfogadható mennyiség, bár ha meg csak ennyi van akár printelhették is vona, de mindegy ez van ezt kell szeretni.
    Már csak meg kéne építeni :)

Új hozzászólás Aktív témák