Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    milyen nagy daruról beszéltek 2013 kapcsán? nem láttam ilyesmit.

    ilyen formában szerintem a landy sose lesz elfogadva. ha meg technikesítik a fele fícsör eleve ugrik. mondjuk én landyra elvből nem szavazok, angol tudósok hö...

    egy szép nagy repcsi lenne jó, az nagyon kevés van még. szemezni én is szemeztem a helivel, de majd esetleg húsvétra.

    amíg a levegő összenyomható, addig a pneumatic sose lesz olyan pontos. főleg, hogy az aktuátorok elég nagy fordulatot fogadnak, kevés fogaskerék is elég. persze az unimogot nemigen tudták volna pneumatika nélkül megcsinálni.

    ennek kapcsán is érdekes lenne a mikro moci, gondoltam bevállalok hatot egy rendes marsjáróhoz. aztán ez az árát nézve gyorsan elmúlt. mindenesetre jó lenne tudni mennyire bírja megtekerni az aktuátort.

    azért a 42006-ra szerintem elég húzós a 20e. mégha moci lenne hozzá ennyiért... lásd 8069-et 10.500-ért vettem, majdnem ugyanannyi darab (mínusz lánctalp pláne), és 4 aktuátor stb...

    mondjuk azt jó látni, hogy felfedezték a változó hosszúságú tengelyt. lehet, hogy csak nekem új.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák