Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XZeuszX

    csendes tag

    Sziasztok!

    Adott egy gép
    Táp és a vga kb egy éves.
    Táp: Be quiet! Straight power 11 850w
    Vga : Asus Rtx Tuf 3080
    Az ssd meg hdd több éves. de az mind1
    Alaplap:Asus TUF Gaming Z690-Plus WIFI D4
    A proci,a lap,a ramok és a proci venti új kb 1 hetes.
    Proci i9 12900k (gyári nem volt húzva)
    Ram Kingston 32GB /3600 Fury Renegade DDR4 (2x16GB) CL16
    Proci hűtő:Noctua NH-D15 Chromax.Black (ez 2 ventis,de csak egy van fenn középen mert kettő lehet nem fére el a ramtól+az alaplapon azt hiszem csak 5 venti lehet egyszerre,és ezzel már 6 lenne,de Yt tesztek alapján a hő ua lenne.)
    Paszta NOCTUA - NT-H1
    ház Be quiet! Pure base 500. Két gyári venti volt benne.Hátul és elől mindkét venti 140mm és 900 rpm.
    Itt kezdődtek a gondok nagyon melegszik játék alatt Warzone medium setting kb 10 perc game 1440p 70-97 fok volt.Le szedtem a ház oldalát míg nem vettem bele +ventiket aztán 62-88 volt. Ma érkeztek meg a ventik 3 darab szintén ua mint ami benne volt Be quiet! Pure wings 2 140mm 2 fel a ház tetejére +1 előre így ott is kettő van. De 1600 rpm hátha a 900 kevés. Ha nincs rajta az oldala ua mint eddig. Ha rajta van kb 70-90 fok 15 perc warzone után. Szoba hő 28-31 fok között. Kérdem én hogy lehet ugyan az szinte 2 ventivel mint 5 el :D?(iddle 35-45 fok) És mit tudok csinálni hogy ne legyen olyan mint a kályha? Ha manuálisan,ha full turbóra rakom a +3 rpmjét vagy akár az 5 öt hangos mint az állat,de a hőfok ua. Mi ennek a processzornak az ideális hőfok amíg még mehet?És nem lesz semmi baja hosszú távon se,azért ha van terhelve rendesen. Már mindent kipróbáltam de semmi nem jó. Kérem aki tud segítsen. köszi. :)

Új hozzászólás Aktív témák