Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz NÓPARA #18 üzenetére

    Jelenleg tudtommal csak arany 4/32 változat kapható bárhol is. A kupon biztosan csak arra van még, de több helyen olvastam, hogy más változatok nincsenek még.

    Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

  • mckangi

    senior tag

    válasz NÓPARA #18 üzenetére

    Itt egy pár kép a teljesség igénye nélkül: Egy elephone p600-el fényképezve.

    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    Természertesen a 4/32-es változatot vettem,egyenlőre sem másik szín,sem nagyobb méret még nem elérhető tudtommal.

    Magyar nyelv még nincs benne,bár minél többet használom,annál inkább nem is hiányzik :)
    Erről a weboldalról letölthető egy OTA-n is frissülő magyar nyelvet is tartalmazó rom.
    Hozzávaló twrp,root-al együtt.

    Annyira viszont nem hiányzik a magyar nyelv,hogy nekiálljak a mokólásnak,talán majd idővel.

    A színe mint a fenti képeket megnézve ekóléf érdekes,Nem mindegy milyen szögből,milyen színű fény esik rá.
    Én is megszoktam hogy egy telefon általában fekete,még sötétben is :))

    Ennél már más a helyzet,nem érzem azt,hogy ez csak egy telefon,inkább mint egy ékszeresdoboz.
    Teljesen prémium az érzésmikor az ember fogja.

    A telefonban abszolút nem csalódtam,hihetetlen de az 5 colos Elephone P600-esemet sem tudom jobban megfogni mint a Max2-öt.Nincs nagy kezem,bár kicsinek sem nevezném.

    A telefont újramegvenném ha újra választanom kellene.

    A kamera nagyon jó képeket csinál,mint az első,mint a hátsó.
    Olyan dolgok vannak benne,ahol máshol nem is olvastam (Leui) :

    A telefonbeszégetést fel lehet venni minden egyéb segédprogram és beállítgatások nélkül.
    Van benne wifi display, amitől nem csak a youtube videókat lehet átlőni a tv-re,hanem pld a játék vagy alkalmazás képét is.
    32 colos android tablet lesz a tv-ből :DD

    A beépített távirányítót még nem próbáltam,de állítólag nem csak a tv,hanem bármely más mondjuk beltéri egység,médialejátszó.stb jelét is fel lehet programozni.

    A wifije a leggyorsabb és a családban levő mobileszközök között.Feltud csatlakozni az 5 ghz-es wifire is.
    A térerő (vodafone 4G) tökéletes,a beszédhívás hangja teljesen olyan mintha a füledbe suttogna az illető.

    A kollegám hívott,és mivel éjszakás volt,azt is meghalottam a hangján,hogy ez talán ha 10 perccel ezelőtt kelhetett fel. :D

    A macskás értesítő hangtól a nejem még most a második napon is megúgrik az ijedtségtől.Teljesen olyan mintha ráléptél volna a macska farkára (pedig még macskánk sincs :)) )

    Tehát a telefon teljesen prémium kategória,mint fogásra,mint használatra.Ajánlott kategória!

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák