Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz kelzsoca #382 üzenetére

    Köszönöm, de az érdem az Övé, én csak ész nélkül fordítottam, de Ő tesztelt és nyomta a GIT-et, amennyire csak lehetett.
    Sok potenciált látok a gyártóban, ha lehet mondani elég fanatikus lettem. Sajnos a fordítást már az új rendszeren nem tudtam folytatni, mert rengeteg a munkám mostanában, de azért igyekszem tartani a frontot.
    A LeTV.RE oldalon is admin vagyok, az amolyan Xiaomi.EU jellegű kezdeményezés, már lassan 4000-en leszünk, ha így halad az oldal. Van ott is egy fordításos projektünk, de eléggé elakadt mostanában.
    Egy komoly bökkenő van most, ami miatt én nem is erőltetném egy darabig a fordítást. Most jön majd ebben a hónapban az EUI 5.8, amiben nagyon sok újítás lesz, gyanítom a stringek megint meg lesznek kavarva, de a még durvább, hogy az EUI 6.0 pedig augusztusban érkezik, ahol igazán ki fog teljesedni a rendszer.
    Az 5.8-ról már kiszivárgott egy beta az X500-ra, így azt tanulmányozgatni már lehet, de nem lepődnék meg, ha a LeTV megint összekutyulna mindent..

    (#383) Outlander

    Nálam nincs bug, csak a 10%-os töltés esetén buggyan meg. Akkor töltőre dugom és kész.
    Ez nem is volt a 013s-nél, amikor a tesztet írtam, csak azóta bekerült egy-két dolog a ROM-ba.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák