Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    Tyler1-t unbannolták és egyből lvl30+os accocal ment nem? Ergó vissza kapta az accjait?

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55123 üzenetére

    Bocsi de a szövegem elejét elolvastad? 4éve nem LoL-ozok és lvl21-es voltam most 25 ergo csak normál draftot tudok,ahol ban phase nincs. Rankedon ilyen nincs,hogy vki betrollkodik egy ilyen ap,top,adc supportnak mint normalba ami vicc mert működik azon a szinten. Persze volt egy lvl30as accom plat 1-2ben(szóval ergo én is smurf vagyok bár én nem kockaságból meg hogy jól elpicsázzam a kezdőket okból húztam másik accot hanem ban miatt) még réges rég,de akkoriba sokat flameltem(ami szerintem kvára álszent és szánalmas,hogy azért kibannolnak mert a troll,afk,direkt feedelő búza miatt te elb@szol 20+ percet az életedből és még csak el se küldheted melegebb éghajlatra az ilyet, nem,neked el kell tűrnöd "sportsman" -nek kell lenned,mint a mai mo.-i politika kb szar az oktatás,eü. de ha szólni mersz dögölj meg sőt te vagy a barom mert itt minden szép és jó,meg akkor tyler1 esetéről ne is beszéljünk aki mindenért toxic volt azt IDban meg minden de vissza engedik :C ). Továbbá ez a shinshin mittudomén ki streamer aki top laner-nél elszakadt a cérna és utána néztem kicsit és tényleg k.va gáz amit a rito csinál championokkel. Profit,profit,profit csak ez számít semmi más,de ezt már bő 4évvel ezelött is láttam és mára csak roszabb lett....

    ui.: Akkor minek játszok és írok ide? Hát sok év után kedvem támadt hozzá kiprobálni a változásokat,van jó,rosz,szánalmas része. Miért kommentelek? Hát mert egy fórum azért van,hogy az ember leírja a véleményét.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55147 üzenetére

    Ennyi a játékról elég is. NINCS olyan hogy SUPPORT. NINCS tök felesleges,most is mentem az én LUXom kitolt 20k dmg.et míg az enemy "support" BRAND-e 40k+ :'D Többet mint Zed,Jinx (y) clap clap clap ez ám a balancolt játék...

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Beni97 #55161 üzenetére

    Nézd már meg a sebzésüket ember,a csapatból bárkit szétkapott bárki 1sec alatt hogy focusoljak?! WW volt a leggyengébb de akkora tank volt alig kapott sebzést még armor pennel is.... Emberi hülyeség? Pont hogy kihasználja hogy a játék late game-be annyi hogy bármelyik ap-ad champel egy enemy 1-2lövés/ability. EZ hogy csak így kitörölsz egy karaktert 1gombnyomástól ez k.va gáz,nincs trade outplay benézel egy abilitit/attackot azt csáááá.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Beni97 #55165 üzenetére

    Ez a baj,hogy blind pick normal igen.. funolni jár az ember.. szóval aki annó abba hagyta vagy most kezdi és nem akar ennek az álszent gusztustalan(had ne soroljam milyen) ritonak egy petákot is fizetni hogy játszhasson mást mert ugye kell X champ hozzá meg lvl30 az had xopjon mert a sok smurf is itt nyomja és itt nem tudsz csapatot építeni role callok mennek dehát mindenki mid meg jungle és ha a support nem ilyen ap fisfos akkor szinte 100% lose ha csak az enemy se ap-sat választ bár eddig 20/18 meccsből az enemy mindig ap-s supportal jött. Ergo próbálsz fejlődni,tanulni míg felmész 30ra meg összeszedsz X hőst de nem tudsz mert full troll cancer 0balancolt a normal blind.(oké megvehetem a sok olcsó fos karit amiknek a 90%-át nem is fogom használni...HSben is ez volt a baj hogy lemaradtál baxhattad vagy pedig költesz sok sok pééénzt de mivel bejött a 2éves rota így ha csak gyűjtögettél és türelmes voltál betudod hozni magad legalább a normál rankedre,de itt?simán lehetne lvl up reward az összes 450ip-s meg aztán 30ason adhatna 1-2random nagyobb costos champet,és azért itt mikor már 40perce tiltelsz egy meccs alatt nem tudsz nyugodt és türelmes lenni,hogy óó majd ha meg lesz 50hős...)

    ui.: Azt még hozzátenném am ahoz a meccshez hogy én voltam Tristana és xarrá aláztuk amugy a lane-t 7/0/3ba álltam de top,mid ügyesen megoldotta a feedet Zednek meg Brandnek miután ott hagyta botot...(Corki lvl6 vs Zed lvl6,zed beultizik rá a mi turretunk alatt,Corki mit csinál? csak menekül és a Zed simán megöli +elmenekül pedig még semmi jó iteme nem volt simán kilehetett volna hozni egy 1 for 1 trade-et és ezt még eljátszák 10x...és akkor ezt megjegyzem neki hogy akkor miért csak menekült akkor meg elküld a k.va anyámba lvl52es accountal a corki az ilyen hogy tud létezni mert az ahoz szükséges intelligencia hiányát véltem felfedezni nála)

    ui2.: Mivel anno volt egy main accom lvl30 egy haverral duoztam néha support-adc roleokat váltogatva vagy ő mid és én jungler-adc-supp(igen egyszerre 3role-t os tudtam tolni)és felmentem plat 1-2be ,oké nem nagy szám de nem egy csicska rolenál ragadtam le és továbbra is ez van hogy mindenki csak egy szájbavert role-t akar/"tud" játszani...

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55172 üzenetére

    Bannolt main acc,main acc elo hellbe ezért új accot húz? 5-6év kihagyás után örülök ha a karakteremet megtalálom néha egy harc közben :DDD :DDD :DDD Rengar jungleztem anno sokat,most ez a Q change nagyon megxopat hogy egy cast nem pre activates attack cucc...

    @Jim-Y : A Rito minden csak nem jó cég... nézd már meg a változtatásokat,nézz utána pro playerek véleményének... Iszonyat álszentek ezzel a no flame/káromkodásukkal amikor a világ legtoxicabb játékosát ID bannal jutalmazzák amit csak azért kapsz mert csalsz,hackelsz és őt ebből vissza engedik és ugyan olyan toxic csak nem irja be chatbe hogy az anyádat hanem streambe kiabál a majom. Csak a pénz érdekli őket semmi más,pontosan jol elmondták páran hogy a champ reworkok nem véletlen sikerülnek MINDIG VÉLETLEN túl OP-ra és még új skin is jön hozzá hm hmm érdekes... és vedd már észre ezt a tendenciát kérlek ne légy ennyire vak és naiv...

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55194 üzenetére

    Aha szóval beváltom a champet és utána elmegyek mig el nem kezdődik a meccs? Hűha nagy probléma lesz ebből xD 0 logika van abba amit mondasz mert ha NEM választok be hőst akkor oké hogy kidob DE hamár beválasztottam minek dob ki?! Érdekes régen úgy működött ahogy írtam és SOSE volt baj belőle... AMúgy kösz most ezen jót nevettem hogy valaki képes ilyet kilogikázni :'D

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Beni97 #55193 üzenetére

    2+éves champek még mindig 6,3k essence és elég gyatra rátán kapjuk legalábbis most léptem 5-6szintet és még 1db 6300asra se lenne elég,oké van 3ilyen shardom ez nem rosz funkció de csak ha azt dobja ami neked kéne most egy ashe adna 90et ha dischentantolom oké kösz :'D Meg nem csak a 6300rol kéne vissza pakolni X idő után 4800-ba hanem 4800-bol is vissza egészen 450-ig,jah hogy akkor senki se venne RP-t? Oh... érdekes DOTA.ban champeket mind megkapod pölö...

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55198 üzenetére

    Rohadtul nem szeretem a dotát de ott megtudták oldani hogy ilyennel ne keljen baxakodnod :) Látom ti nagyon vakok,naivak és elfogultak vagytok gondolom nem vagytok valami magas rankon... Nézzük elérhető az elejétől minden hős de lvl30 kell rankedhez? Hmm mekkora káosz hogy tényleg ha esetleg bepickelik előled a X lanet te tudsz menni másikra simán mert annyi champed van hogy a másik role-ra csak van 1 amivel tudsz mondjuk egy bronze szintet... Azért ekkora hányadék az elo mert mindenki egy role-ra veri azt hiszi majd profin nyomja egy midesként azt lehoz 1v5-öket sokkal többet hoz ha több lanen tudsz játszani mert úgy se azon játszól mindig(ha csak nem LCS meg ilyenekre jársz). Több lanet játszól sokkal jobban átfogod látni a meccseidet. Meg mikor veszel egy új hőst biztos egyből profi vagy sose kell vele gyakorolnod,így ott az AI,normál baszatod neki több mindent kiprobálsz főleg az éppen közkedveltebb OPébb champeket mert rohadt sok nem a te skilleden áll hanem hogy milyen a champed. Most valamiért engedi a draftot normálba pedig nem vettem hőst nah mind1,de 1óra elinditani egy meccs mert jaj kibannolták azt az EGY champet amivel tud és jaj más rolet kaptam mint amit beállitottam ezért trollkodok inkább... szánalmas az egész community és erről nagy részben maga RITO tehet...

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Gentlelelele #55199 üzenetére

    Köszi,hogy erősited a véleményemet hogy csak a pénzre hajt a RITO. :C :C :C

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55209 üzenetére

    Te nem tudsz amúgy olvasni vagy szöveget értelmezni? Esetleg írjam le japánul is? Minden restriction maradna mert KELL igen és azt se mondom hogy mindet ingyen de X idő után lekéne menjen bőven 50%-al az áruk,meg nem érted hogy kurva sok múlik a picken csapat synergy-enemy counter stb ezt kevés champel sehogy se oldod meg és már is az elo hellben vagy mert nem csak te vagy így ezzel de aki tehetősebb vagy annyira elfogult és költ egy ilyen játékra az még ha nem is skilles de már csak a synergy-counter miatt jobban tud teljesiteni. És elhiheted,hogy ezzel a sok hülye felesleges skinnel meg minden biszbasz csilivili cukormázzal keresik magukat halálra ,meg se éreznék ha lejebb vinnék a champ árakat. De mind1 nem koptatom a bill.-em feleslegesen mert úgy se érted te ezt...

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Beni97 #55213 üzenetére

    Whenever an ID ban is active, we'll regularly search for Riot account activity on the part of the banned player. If any accounts are found, they will be immediately, manually banned. The behavior of the ID-banned player on these accounts is not taken into consideration—if you've been ID-banned it means we'll ban you on sight.

    Ergo ezt tuti megszegte vagy ebay de mindkettő vio. of terms. De nem is érdemel több kommentet az a majom. Amúgy meg egy streamert utolag simán visszakövethetnek hogy azok az accjai mikortol is éltek stb...dehát mint már írtam rito a legálszentebb cég ever.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Gentlelelele #55216 üzenetére

    Hát pedig tessék kiokoskodtad magadnak hogy miért éri meg ritonak az hogy egy bot accocat húz és elad :) Jár a keksz! :C Am minek magyarázod t1 esetét? Esetleg nálad is problémás a szövegértés? Leírtam hogy valszeg vette vagy ID ban alatt ügyeskedett ami továbbra is vio. of terms de rito szarik rá. (Egy szóval nem írtam,hogy rito adta neki ezt hol olvastad print scrneld már le köszi) Majd megmutatnám ha nem lvl27en ülnék 3-4champel :D K.va sokat kéne kockulnom ahoz hogy érdemben tudjak rankedezni(ha csak nem tényleg jók a lvl up rewardok és jönni fognak a hősök). Jön egy dia5 és nem tudok 1v9ezni mivan? :D Ember attól hogy mechanikákat tudom,map awarness oké stb az hogy kihagytam ennyi időt még jó hogy nem megy egyből plat szinten(meg a legtöbb újabb hősnek még az alap támadását se tudom hogy mit tud mit nem) ami nem szint még mindig szimplán annyi hogy igen én silver és goldba is figyeltem már a synergy-counter pickre hogy a lehető legnagyobb esélyem legyen vagy a lehető legkisebb "rosszat" válasszam be hősnek és nem volt az,hogy jaj nem mehetek botra hanem topra kell de én a top lanet még megtalálni se tudom,lehet ezért tudtam eljutni akkoriban platba nem azért mert akkora skilles voltam,hanem adaptáltam a szituációhoz? Persze dia szinten igen már valszeg tényleg max 2 lane ismerete játszhat mert igen annyi lanet nem tudsz profin megtanulni de bronze,silver,gold,plat az hol skill ember ezek a ligák semmik. Az hogy leírom,hogy 1., lvl27 NORMÁL DRAFT módba nyomom MOST 2018!!! 2., az enemy full premade és az egyik player dia5 0lp-s 3.,az én csapatom full solo és max silver. Erre te összekutyulsz itt mindenféle hülyeséget...az iróniát meg érteni kell de nem akarok személyeskedni mert megint én leszek itt a rosz :C És még mindig ott tartunk,hogy a trollokat direkt feedereket küldtem el a picsába nem szimplán azt aki counterezve lett és bealázták,jah meg sose carryztem le egy meccset se mert nem trihardolok ha a csapatom mind béna akkor én is csak lazulok nem eröltetem,de ha látom hogy potenciális a csapatom én is oda teszem magam figyelek stb stb+ha én bénáztam én is egyből kaptam a csicska troll feedert de hidd el megtudok különböztetni egy "besétálok az enemy turret alá nem ütök csak hagyom hogy öljenek ezt eljátszom 30x és sose figyelek a társaim pingjeire de kapják be ha feljöttek midről rám"-ot egy "basszus most nem megy,bénázok"-tól.

    Továbbá mint írtam minden champ lenne alapból,de kellenek a restrictionök hogy lvl30 legyél +igen kéne egy X elért szint egy adott hőssel hogy azzal játszhass is rankedon. Jah,hogy akkor tenni is kéne valamit azért hogy rankedezhess ne csak megvedd a hőst mint most azt miért vagyok bronze 5ben? Nem értem,mit nem bírtok felfogni ebben de ha még platba se voltatok soha képesek eljutni akkor lehet ez a baj mert rosz a mentalitásotok csak nem vagytok hajlandóak észre venni,de ha ti plat-dia+ vagytok akkor én kérek elnézést(ÉS IGEN a mostani seasonbe valszeg max goldot ha eltudnám érni ha lenne annyi hősöm meg lvl30,mert több év kihagyás után merek kicsit szarabbúl játszani mint annó ,az én anyámat nah! ;] )

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Gentlelelele #55255 üzenetére

    Kövezz meg mert nem vágom ezt a hextech cuccot de azt nagyobb eséllyel inkább csak pénzért kap a játékos nem? Esetleg valami S rank elérése után ad ha jól értelmeztem a játékban de akkor is még valami kulcsot is kell szerezned nem? Meg a skinek aztán nagyon tudnak izgatni... némelyiktől kifolyik a szemem. Meg ezek a champion masteryk? Mi ez hogy te játszól és elvileg a role-odnak megfelőlen pontoz hogy mennyit sebeztél kda stb nem? És akkor ha te fejlődsz még fizetned is kell essencel majd hogy tovább tudd ezt a materyt vinni? Mert ezekről fogalmam nincs de ha így vannak akkor elég vérlázító és a pénz éhes-t csak még nagyobb caps lock-al írnám most le :D

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Sordoran #55276 üzenetére

    Istenem,komolyan SR-ARAM-ot méregetitek hogy ARAMon milyen jól betanulhatsz SR-re? :C :C :C Édes ístenem,hát akkor pofázhatok én itt.... :W :W :W :W

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz pengegyerek #55280 üzenetére

    Gondolom ez az attitűd jobb mint az enyém :'D Mint a mai normal draft sona supportom heal summonerrel,fene se gondolná hogy egy sona healt hoz ezért nem is figyeltem és én is azon voltam(+first pick voltam). Sokat ért vele főleg hogy az enemy support képes volt normális summonert hozni mint pl. ignite,exhaust nah mindegy de azért én voltam a nyomorék hogy megkérdezem még is miért heal,nem stackel ugye tudod? "mert ő healelni akarm engem",mondom oké és Sona abilityk megvannak? Ööööö.... szánalom^3

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    Következő csoda meccs: caitlyn belopja a redem majd 0/11re feedel,közben mides xin zhaonk van azir ellen(aki lvl91 dia és a mi csapatunk még csak lvl30se) úgy szint 0/11 szint és flamel hogy nem gankelem RENGÁRRAL! pre6 midet úgy hogy még a redem+xp be lett lopva tőlem(mondjuk nevéből adódóan német volt,szóval nem volt gond egyből tudtam hogy tipikus német aki nem tud játszani még egy passziánszt se).Topon nekünk cho az ellen a birka champ ellen(tudjátok 500k hp 500k dmg 500k cc-vel) nah ő rajta felfeedelem magam meg cho-t majd cho lanet cserél xin-el és 2perc alatt ez a birka champ 10/10be lesz :'D
    Ennyiből látszik hogy én nonstop noobokat+új játékosokat kapok csapatba hogy mindegyik 0costos vagy f2p champel jön míg enembye csak 6.3k-s nem f2p-es champek voltak mint pl az a birka,azir,braum,xayah meg yasou...
    DE az ember legyen nyugodt,higgadt meg carryzed már le ezeknek a barmoknak mert te egy csicska vagy akinek ez a dolga! és ne szólj mert jön a ban toxic meg flame miatt mert az igazság fáj a kis buzáknak és még lelki sérültek lesznek és sírni fognak a sarokba meg hívják anyucit...a munkahelyeden is lebasz a főnök ha szarul csinálsz valamit vagy DIREKT nem csinálsz valamit, undoritó ez az álszentség ami itt megy kikéne lépni a nagyvilágba nem csak a gép elött ülni...

    ui.: még egy csodás jelenetet hagy: azir-ra rámennek 4-en ő be stasisel és mint a 4barom ott áll egymáson azir mögött várják hogy leteljen a stasis majd ahogy kijön nyom egy ultit és a 4csicska úgy repült vissza hogy öröm volt nézni ahogy elsétál :DDD :DDD :DDD De maradjunk az 1champ/lane ismeretnél mert attól leszel pró meg silver 5(legalább nem bronz :D )

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Bowser #55284 üzenetére

    "(aki lvl91 dia és a mi csapatunk még csak lvl30se)" következtetés esetleg? normal draft (level 30 alatt nincs ranked had áruljam el :C )

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55285 üzenetére

    Végülis ugyan azok a power levelek a champek közt :'D Hát azért a legtöbb 6,3k champ sokkal erősebb playeket tud,jobb cc-k stb. Nem tudom észre vetted e a tendenciát,hogy egy új champ mindig iszonyat nagy power house OP agyament balance-al amíg a sok sírás miatt meg LCS 24/7 bannok miatt nerfelik sőt néha annyira nerfelik hogy utána jó ideig nem is látni (pl most Zoe). Reworkok? Hmm érdekes,hogy mindig "kicsit" túl erősre sikerülnek és jah még azért véletlen pont kiadnak akkor 1-2 új skint hozzá(marketing,pénz is prio) .
    Nem mondtam egy szóval se hogy tilos,de sok régi champ már outdated ability szinten és oké majd kap egy reworkot és OP lesz egy ideig aztán megint kuka a nerf miatt.
    De nem jött át a problémám,hogy 10/10 meccs ezért megy el mert ilyeneket kapok mint ez a Xin,Cait játékos. Tehát így milyen évet írunk,hogy lvl20+ account de képes "véletlen" belopni a redemet,majd caitlyinként akkor már abuseolni azt hogy redje van és lvl2 de neem meghal egyből és folytatja ezt 0/11 statig. És Xin aki 1st pickeli magát midre (LUL) és 2.perctől sír hogy gank gank gank és nem képes megérteni hogy belopták a redem,szint hátrányba vagyok,buffom sincs semmi és Rengarként amúgy is midet a legxarabb gankelni pre6 ezért inkább mentem topra ahol láttam hogy 120% a kill majd még jungleba bealázom a Yasout. Csak addigra mid-en ő is összehoz egy 0/10-es statot és megy a rage meg lane swap toppal de topot is csak elfeedeli mint a pitsa és irogat hogy mi ez már hogy turret alatt beverte őt az Orrn(0 champion ismeret,+Xin aki max ha elején elfeedelődik lesz jó de amúgy semmi és akkor miért baj régi olcsó champet hozni? mert nem scaleznek úgy mint egy újabb champ és egyiknek sincs olyan team fight skilljük mint az újaknak,beverhetnek téged Ornnal de mid-late gamebe simán vissza jösz vele...jah és akkor full AS itemetek épített majd Cho megjegyzi hogy semmi AD scaled nincs,erre ő: milyen scale? az mi? tehát ezen a szinten vannak játékosok 20+ level elérése után de azért ő megmondja hogy Xin OP meg bealázna mindenkit csak nem gankelek neki :C ).
    Igen pont ezt írtam,hogy minden lanen spíler vagyok :'D Úgy emlékszem 2role-t írtam hogy abba tudtam játszani de lehet hogy neked 2=5.

    Gratulálok,hogy elérted a platot akkor te már úgy ahogy tudsz egy kicsit játszani is komolyan nem csak "funolok" azaz nem bírok bronze,silverből kikerülni mentalitással játszol. Jelenleg is plat vagy valamelyik "accon"?

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    Lvl 28 reward 725essence :'D Kösz! Megérte! :D :C :C :C

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Bowser #55359 üzenetére

    "Jöttek sírós irományok is azokst imádtam""Most kb jó ha Bronzból ki tudnék jutni :D" Csak mert magamra vettem ;] ;] : legroszabb elo amit elértem az plat5 volt és sose voltam bronze vagy silver-be mindig gold3+os mmr-em volt de igen én csak sírok és amúgy egy nagy nulla vagyok játék terén :D Biztos azért nem volt szerencsém még ahoz a két rankhoz :U De megint mit ártatom magam,mikor a fórum többsége ezekbe a ligákba van és onnan próbál engem kioktatni :D A kedvencem hogy megemlítem a dotát és egyből le fanboyoznak mikor kb 2x próbálkoztam a dota2-vel és sokkal nehezebb összetettebb volt ,nem is ment :D de sokkal jobb az ottani rendszer de amibe tudom hogy x@r vagyok azt nem eröltetem :K Meg valahogy a hsz.-em felét mintha skippelnék mert beszólnak hogy "jah igen persze!",miközbe a kövi sorba leírtam,hogy mellé milyen szabályozások kellenének/vagy maradhatnának...

    ui.: "A counter pick engem se érdekelt de beláttam, hogy nagyon is jó erre odafigyelni" egy lépés a bronze/silverből kilépéshez,hajrá! :R

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    Ennyi a játék : MF 70% crit rate én Trist 80% crit rate MF 2lövése crit=2k dmg meghaltam 0,7sec alatt az én 2lövésem meg normál volt egyik se critelt :) És akkor itt skillekről beszélünk? xD Do the math pl hogy ennek mekkor az esélye :D Imádom hogy egy programozo még egy valószínűség számítást se tud megírni normálisan és full random semmin nem alapul ez az egész rendszer,5% crittel többet critelek/shot :C :C :C

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz kenwood #55377 üzenetére

    Írd már le azt a képletet amivel kijön az az eredmény hogy 2lövés 70%-os eséllyel lesz critical és mind a kettő az lesz egymás után illetve ugyan ez csak 80% eséllyel lesz crit de az jön ki hogy mindkét lövés normál lesz egymás után? Azt kéne mutatnia ha kiszámolod,hogy a 2normál egymás után 80%-os crittel nagyobb esély van erre mint arra hogy 70%-al egymás után kétszer critelsz :) Mert akkor valami újat fedezett fel a lol és nobel díjat érdemelne!

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Plafoon #55419 üzenetére

    és most hol vagy? ;] ;] ;]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    Aki szerint "kamu" tessék : [link] s3-s5 platina megvolt s4-ben nem játszottam csak promot nyomtam le utolso pillanatokba ami s1-be dobott azt hiszem ekkor elég sok újítás jött be így mintha elösször nyultam volna a játékhoz(szóval sorry de voltam silver igaz csak a szezon legvégén mert akkor kezdtem el újra nyomni és már nem lett volna idő haladnom így hagytam it +changes ha jól emlékszem)

    ui.: Ergo én 2x elértem oda ahova a játékosoknak csak a 10%-a? :D Hú most úgy érzem hogy anno elég jó LoL-os voltam de már akkor is b@szt@ a csőröm ez a rito greedy f@szság/álszentségesség(ami annyiból érthető,hogy a játékosuk 80% ilyen 12éves korosztály aki anyu-apucitól kisírja a hős/skinre a pénzt ezért nem káromkodhatsz,az már persze más kérdés,hogy egy 12éves úgy küld el a jó édes anyukádba hogy csak nézel manapság....)

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55431 üzenetére

    Igen,csak az már olyan szint,hogy se suli/se munka se haver/se barátnő csak a játék játék játék. Manapság már megélsz belőle twitch-en ha közbe tudsz valami entertainmentet is hozzá adni,(esetleg növesztesz egy pár hatalmas cickót és kiteszed nagyba magad,a játékot meg kicsibe :U )de szerintem az a generáció amikor még én LoL-oztam és valamennyire jó volt az ezt nem tehette meg hogy mindent feláldoz,meg mai szemmel jobb is hogy nem tettem,sokkal jobb és értelmesebb dolgok vannak mint egy videójáték és nem lennék magamra büszke ha ezzel keresném a kenyerem...(sőt barátnőm megmondta,hogy ugye én nem akarok ilyen streamer lenni mert akkor elhagy,mert amúgy meg szerintem tudnék hozni egy szintet amivel megtudnék élni belőle)

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55430 üzenetére

    Jah S3 akkor nagyon csapattam neki,sokat játszottam haverral duoztam mint írtam(én supp-jungler esetleg adc,haverom adc-mid/jungler). S4 kihagyás meg a sok change akkor jól emlékszek. S5 meg kb full soloba mentem fell platba igaz agyam eldobtam a sok retardált majomtól..(lehet azért is kaptam permát mert sok trollt meg nyomorékot elküldtem a p*csába mert elegem volt hogy mindent nekem kell lehozni megoldani és eltűrni,bár akkor még fiatalabb voltam és robbanékonyabb,igen gondoljatok bele akkor miket írhattam ;] ;] )

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz kenwood #55435 üzenetére

    *ha lenne csajod ;] ;] :P :P

    Viccet félre téve annyit tud a streamelésről hogy ha csaj vagy elég kitenned a csecsed és dől a lé,illetve hogy ezek nagyjából annyit tesznek hogy egy hülye videójátékkal játszanak egész nap. Streamet is szerintem csak Zsozéatyát látott ,szóval érthető hogy így vélekedik erről :D Meg hát azért egy fullos nő nem hiszem hogy egy kocka nerd streamerre vágyik.(Oké USAba lehet mert ott dőlhet a lé ebből neked bár twitchet elnézve a legtöbb csak egy leech rib@nc,de itthon még sokan csak nem is hallottak erről hogy "streamer")

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55473 üzenetére

    Jesszusom ez az interface :'D De rég volt már nem is emlékeztem hogy ennyire ronda lett volna :D

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz kenwood #55502 üzenetére

    Ez a legnagyobb problémája a communitynek,hogy általában a tiltelt embereket büntetik. Azt aki direkt feedel,trollkodik,champ selectbe szivat azt nem. Régen mikor bant kaptam,elkezdtem egy kis accot amin nonstop 0/X/0 statokat csináltam,kaptam is a savat de sose lettem bannolva,sőt én reportoltam azt aki beszólt és jött az üzi,hogy büntit kapott az akit anno reportoltam.... Nem tudom jelenleg hogy működik,de a rendszernek szűrnie kellene,hogy X játék alatt mennyi a KDA/CS. Mert úgy veszem észre csak a chat log számít ezeknek a férgeknek ott ritónál,az hogy valaki 20meccsen át 0/20/0 statot hoz az nem... Értem én,hogy mindenkinek lehet rosz meccse de egymás után 20x? Most lehet itt jönni,dehát tűrjem el játszam le ne idegeskedjek stb... de ember elmegy 20perc+ az életedből egy olyan meccsre amit vért izzadva is elég alacsony %-al nyerhetsz meg,egyszerübb 4v5-be nyerni mint 5v5 de egyik csapattárs nonstop feedel/trollkodik. Meg nem ettől leszel jó játékos,ettől csak frusztrált és ideges leszel,már ha komolyabban akarsz játszani nem csak hereverézni. Nem tiltelnék és idegesíteném fel magam,ha nem ez lenne hogy erre én fogom magam és afk mert van jobb dolgom is mint elcseszni fél órákat a nagy semmire(szét trollkodott meccs) és ezért még én leszek megb@szva.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz nuke7 #55602 üzenetére

    Én nemrég kezdtem accot EUNE-n és kaptam 2fragmentet honor miatt. Cask full random fes az egész rendszer ennyi.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák