Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #49392 üzenetére

    Igen, én is így látom, pár sikeres gank után nagyobb tapasztalat és tudás nélkül nem érnék vele szinte semmit. Mondjuk ez a 30 perc után 4v6 még hagyján, eddigi meccseim alapján addigra már van egy fajta dominancia, vagy fel is adta egyik fél meccset. Ritka az ha elhúzódik, és főleg ha kiegyensúlyozott a meccs.
    Lehet inkább Shyvana-t kéne erőltetnem, vele még egész jól megy, csak talán kicsit módosítani kéne tárgyválasztásom, jelenleg Titánhidra első, és ezzel van egy power spike-om, vagyis elég erős vagyok, és elhozok pár gyilkosságot, de utána ahogy tankra építem kevesebbet érek, ha nem követ a csapat. Ha esetleg Titánhirda után inkább egy Letaszított király kardját veszek, és csak utána tankosítok, lehet mid gameben is több killt szedek, és gyorsabban sikerül is elég tankosnak lennem. Tudom én, hogy előbbi build csapat szempontból jobb lenne, ha korán tankosodom, de lássuk be, amit guidok írnak nem silver ligára vonatkoznak, ott nem lehet a carrykre mindig számítani. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák