Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz crey #40822 üzenetére

    Igen, de azon a szinten ahol ő van és még egy jó darabig semmi csapatjáték nem lesz, ergo az adc-t életben kell tartanod és ha meg akarjátok nyerni a bot lanet egy picit többet kell vállalni az ellenfélnél. Ehhez tökéletes Sona hiszen tud healelni. Skillshotja sincs így könnyű az ellenfél adc-t kiszedni vele, hiszen 2 gombot kell megnyomni Q+egy kattintás és fél hp mínusz az adcnek. Én rengetegszer estem abba a hibába, hogy védtem az adc-t. Rá kellett jönnöm, hogy úgy tudom a legjobban védeni az adc-t ha az ellenfél adc-jét szedem le vagy tartom távol. Erre tökéletes ez a karakter. Pusztán passzív farmolással mindig buktuk a bot lanet, mert hiába van neki sok aranya a farmból (már ha van) nem fogja tudni átfordítani sebzésbe, mert nem tudja jól kezelni a karaktert. Ha jól tudná kezelni elég lenne egy passzív játék is majd szépen 1-1 alkalommal megölni a másikat és egyből elvinni egy tornyot vagy sárkányt, de ha erre várnék akkor sosem nyertem volna kört. És legtöbbször "main adc" jött botra velem :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák