Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zivos

    tag

    válasz kenwood #39309 üzenetére

    Hát ez azért elég erős kijelentés. Azért tavasszal és nyáron is harmadikok lettek és ez a leggyengébb csapat? A Fnatic egyértelműen kilóg felfelé. A 18-0 és a 3-0 miatt elbízták magukat, azt hitték az Origen is UOL, onnan meg nagyon nehéz talpra állni fejben, de még ez is sikerült nekik. Az UOL -t szidjuk, de ők is 2. és 4. helyezettek voltak, de természetesen ez nem elég nekünk. A H2K is előttük jár, de a többiek egy része velük egy színvonal, nem véletlen volt akkora tömörülés a 4-7. hely között. És akkor van a 8-10, akik még azt sem tudjuk kik lesznek, milyen a játék tudásuk. Szóval ha az Origen lesz a 3. tovább jutó, akkor a legjobb 3 csapat fog kijutni a VB -re, más kérdés hogy a H2K -nek még meccset nyerni is nehéz lesz, sorsolástól függően.

    Az UOL -t meg kell erősíteni, mert ha mi látjuk a hibáikat akkor elvárható lenne hogy ők is lássák. De ez nem olyan egyszerű, mint mondjuk fociban kell egy balszélső és lehet válogatni. Itt elég limitált lehet a választék, mert ki az aki tud és akar játszani a LCS -ben, stimmel a csapathoz, stb ... Azt hittem több pénz van a játékban, de most olvastam hogy az USA legnagyobb átigazolása 20k$ volt, ehhez képest kell(ene) egy játékra feltenni pár évet, én nem tenném fel ennyiért az biztos. Aki jó szóló játékos az még egyáltalán nem biztos hogy jó csapatjátékos is, lehet egy picit gyengébb játékos többet tesz a csapatért. Ezt nem Vardags védelmére mondom, mert ő ebben sem jeleskedett, de ha a legjobb ADC -t betennék a csapatba nem biztos hogy jobb lenne. Nem egy szint egy challange meccs és egy LCS.

  • yabba

    aktív tag

    válasz kenwood #39309 üzenetére

    Szerintem azért ennyire nem kell temetni az UOL-t. Nem véletlen lettek 4-ek. Az biztos, hogy az első 3 kilóg felfelé, nem hiszem, hogy az UOL-nak azon kéne aggódnia, hogy kiesnek-e vagy sem. Sajnos a tavaszi eredménnyel nagyon elkényeztettek minket, és emiatt túl nagy lett az étvágy (elvárás) a szurkolók részéről. Amikor felkerültek mint egy "lelkes, amatőr" csapat, sokan megelégedtek volna azzal is, ha nem esnek ki. Ettől azért jóval többet adtak, és tudnak is.

    Az, hogy ADC-ben erősítés kell szerintem sem kérdés. Már ha előrébb akarnak jutni. Ha inkább jó barátok akarnak maradni és kijön amennyi kijön, akkor jó a mostani is.

Új hozzászólás Aktív témák