Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Jim-Y #37681 üzenetére

    Az egész körben nem feltétlenül az a support dolga szerintem, hogy az adc-t mentse meg, van amikor az adc reménytelen. Egy supportnak az egész csapatot kell segítenie véleményem szerint, ha egy mid vagy top tol nagyobb damaget amivel megnyeritek a harcot akkor azt kell segítened elsősorban, mert ha feleslegesen mented meg az adc életét vagy feleslegesen segíted őt amivel leírod az összes spelled, de haszna nem volt akkor baszhatod, én ezt vallom. Mint írtam ha jól emlékszem egyébként b2 volt az adc aki beírta, hogy 1st time ezreal ráadásul.. innentől eleve úgy voltam vele, hogy a kör lényegi része rajtam fog múlni ott a bot lanen. Én a support részét teljes mértékben elláttam a kereteimen belül ott lent earlyben és a későbbiekben is. Az, hogy az adc szarul farmolt egész körben az már nem az én hibám, nem lehetek ott mindig mellette, hogy fogjam a kezét mikor hova menjen és mit csináljon, volt amikor a jungle-ben ölte a békát mikor 3 wave vitte a tornyot mellette.. erre nincsenek szavak, ez nem az én hibám, hogy nem látja át a játékot. Az, hogy sokszor meghalt már fentebb említettem, hogy nem feltétlenül volt mindig ő az elsődleges akit meg akarok menteni, mert pl. a gragasunk volt a csapatunkban aki talán egyenlő szinten volt velem (és nem nagyképűsködni akarok) és csinálta amit kell ahogyan kell, sajnos sem a top sem a mid nem volt az igazi, de a karakterük beérett és azir nagyjából jókor tolta az ultikat amit az én ultim követett, 2-3 ember ki volt szedve alapból a harcból (sona, twitch, karthus) renekton meg rammus a végére piskóta volt, nem tudtak mit csinálni.

    (#37682) Kanczy: komolyan mondom neked velem kellene játszanod :DDD én eskü élvezném, én is szeretek ignite-t pickelni suppra :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák