Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz #21795072 #34033 üzenetére

    Elnézést mindenkitől akit ezzel megsértettem, nem ez volt a célom ezzel. De biztosan tudjátok kikről beszélek random idióta címszóval:

    - dedós módjára lázadnak/toporzékolnak ha valami nem úgy alakul ahogy ők elképzelték (pl. nem azt a lane-t kapják amit szeretnének, és csak azért is hozza azt a karaktert ezzel tönkretéve még a játék elindulása előtt az egész csapat lehetőségeit)

    - komplexusuk van, azt hiszik ők a világ közepe és pl. képtelenek felérni ésszel ha ők mondjuk top-on vannak de a bottom lane sokkal gázabb akkor a jungler nem top-ra fog járni többet segíteni és elkezdenek direkt feed-elni, afk-zni, stb.

    - rambók akikkel lehetetlenség kommunikálni, nem csapatjátékként tekintenek a LoL-ra; letojják hogy teamfight-okban a játék második felében 4v5-ben sokkal nehezebb bármit csinálni; inkább frag-ekre mennek mint játék objective-ekre, és bár elbukjuk a játékot, verik a mellüket arra hány kill-jük volt.

    - pingerek, megmondó emberek. épp azt nem veszik észre hogy ők sem játszanak valami kiemelkedően, de minden szituációról megvan a véleményük, folyamatosan oltják a másikat. lehetőség szerint ész nélkül pingelnek.

    És még biztos van pár kategória de engem ezek csesznek fel a legjobban. :D Láttatlanban senkire nem mondom hogy random idióta, ezt ki kell érdemelni.

    Tudom hogy ezekre ott van a reporting rendszer. Csak épp ez az égadta világot nem segít már azon a játékon amit épp egy ilyen kretén miatt buksz el. :(

    Azt is tisztázzuk hogy nem a kezdőkkel van bajom. Most is van két ismerősöm akik elkezdtek játszani a játékkal és sok badarságot csinálnak amit a tapasztaltabbak már rutinból kezelnek. Velük lehet kommunikálni, meg lehet velük értetni ha elmagyarázod nekik mit rontanak el. És fejlődni is képesek.

    És én is csak Silver 2 voltam az előző season-ben, bőven van hová fejlődnöm, de igyekszem a hibáimból tanulni és javítani a játékomon. Ha hibázok, elismerem és nem kötöm az ebet a karóhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák