Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugi0

    őstag

    válasz Fail3D! #22914 üzenetére

    Tudom, hogy az ember ingerulten neha melle gepel mert siet kiadni a haragjat.
    - de utanna probald meg elolvasni, es kijavitani, mielott az OK gombocskat megnyomnad.

    Mindenesetre a nick valasztasod jol sikerult. :C

    [ Szerkesztve ]

    "Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

  • Mottie

    őstag

    válasz Fail3D! #22914 üzenetére

    Egy bajod, van hogy túl komolyan veszed az egészet. A játék megnyerése nem a lane megnyerésén múlik. Ha elég jó vagy, akkor a tényt, hogy "megnyerted a lane-t" (amit sokan úgy értenek, hogy 10 cs-sel többet szereztem és 1-0 -ban végeztem az ellenféllel; tök mindegy, hogy ő közben 23 asszisztot szedett össze a többi lane-n én pedig a turretet sem voltam képes leütni eközben, azért megnyertem a lane-t.) szóval ha azt vesszük, hogy tényleg többet tettél hozzá a játékhoz, akkor is neked kell irányítani a csapatot, te kell legél, aki bemondja a 'call'-okat. Ha nem megy a saját szinten csinálj egy smurföt és gyakorold azon (Leonával megyek és mikor látják, hogy tudom mi a dörgés úgy jönnek utánam/csinálják amit mondok, mint a kiskutyák.. :) ). Mikor kell baronra menni? Mikor kell dragonra menni? Mikor kell inkább benyomni egy lane-t? Mikor NE, engageljünk stb. Ha ezeket tudod akkor ""simán"" lehe hozni vert helyzetből is meccseket.

    A másik fontos dolog, hogy ne b@sszon fel, ha kikapsz. Mert ez általában azt hozza magával, hogy "Megnyertem alane-t, de a gyökerek miatt kikaptunk" és vöröslő fejjel mész is vissza a queue-be. Nyilván nem fogod a saját legjobbadat nyújtani ilyen állapotban. Ha nem tudod könnyen elkönyvelni a vereséget, akkor inkább vezess be magadnak egy szabályt, hogy "vereség után 5-10-15 perc szünet, mielőtt újra játszol".

    Ha pedig el vagy átkozva, akkor bizony el vagy átkozva.. :D

    Be Victorious!

Új hozzászólás Aktív témák