Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WillJon

    csendes tag

    válasz GabN73 #227 üzenetére

    Most már tud 3 gombát raktározni, visszavettek egy kicsit a skill meg alap sebzéséből, mindenesetre továbbra is nagyon fun vele játszani :K

  • sasa311

    veterán

    válasz GabN73 #227 üzenetére

    Nerfelték a sebzését szinte minden skillen (base dmg, "Q", gomba)

    Most a 20 sec CD helyett 20 secenként kapsz egy gombát és max 3 lehet nálad, amit 1 sec CD-vel lehet lepakolni. Ez mondjuk buff, bár a gomba sebzését meg nerfelték....
    A poisonon változtattak, a DOT tickek kevesebbet sebeznek, ellenben "becsapódáskor" többet sebez egy picit.

    Nekem Teemo az abszolut kedvencem, vele játszom a legtöbbet.

    Eddig volt a full AP teemo, ami sz@rra sem volt jó de állati fun volt, hogy 1K-t sebzett a gomba, ha jó helyre raktad és belefutottak.
    Meg volt az AD teemo, ami darált mint az állat, de rettentő törékeny volt.

    Most az AP Teemo maradt ugyan olyan sz@r, mint volt azzal a különbséggel, hogy mostmár 3 gombát tudsz ledobni egy teamfightba. Ez AP-nak egy picit buff.
    Az AD-t gyengítették egy picit, bár nem annyira számottevően.

    Az új teemo buildem úgy néz ki, hogy vegyes AS + AP. Az új poison mechanizmus ad lövésenként közel 70 bonus magic sebzést + a gyors gombadobálásnál jól jön az a 200 körüli AP is.

    Így néz ki az item buildem:
    1., cipő
    2,. új Malady (20 magic dmg lövésenként és -6 magic resist, 50% atk speed)
    3., Madred's Bloodrazor
    4., Phage

    És innen változó.
    Ha hagynak békén és nem focusolnak, akkor Hextech Gunblade + bármilyen szimpatikus DPS item.

    Ha focusolnak akkor phage --> frozen mallet és bármiyen defes item (guardian angel pl.)

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák