Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz trassher #15414 üzenetére

    Ezt komolyan gondolod? Játsszál légyszives 3-4 kotorék szökevénnyel egy csapatban akik nem állnak másból csak abból hogy spammelik a chatet és feedelnek.

    Halálosan komolyan.

    Ugyan megdogadtam, hogy S3-ban tuti nem játszom már rankedet, mégis a múltkor egy haverom helyett beültem, mert ki kellett ugrania a gép elől. Bronze IV. 9 db kotorék nyomorék volt abban a játékban, hogy egész konkrét legyek + a haverom, aki jungle master yi-t volt képes pickelni és majdnem meghalt red buffon, úgy adta át a gépet :DDD

    Lehoztam 20-2-be, 20 min surrender volt.

    Pont a nyomorékokat nagyon könnyű lehozni.
    A gondok akkor kezdődnek, amikor már eléred a tudásod körüli szintet (max. egy picit alacsonyabbat), mert ha neked Silver I. a "szinted" akkor Silver III.-ban már nem tudsz egyedül meccset nyerni. De ha Silver I a szinted akkor bronzba röhögve lehozol egy meccset.

    Az meg, hogy direkt vagy agyatlanul feedel egy lane - előfordul. A "lehozod a meccseket" nem azt jelenti, hogy 100% a winrated, hanem, hogy stabilan több, mint a loss.

    kexksz meg amúgy a legjobb példa arra, hogyha valaki akar és fejleszti a játékát akkor feljut. Egy éve még ő is itt zokogott, hogy pfúj, pfaj köcsög elohell, szar fos hugy qqqqqqqqqqq. Most meg már goldba van és titokba csak AP teemot játszik smurfon! ;]

    [ Szerkesztve ]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák