Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    válasz DrGonzo22 #12840 üzenetére

    "Malzának nincs escapje? Null zone? Silence? Dot?"

    Ezek közül melyik az escape? :D

    "Egy voidlingnak 110ad-je van lvl18-on"

    Azt elhiszem, csak lv 18-on a minimum 100-150 armoros ellenfelekbe ezek ugyanúgy semmit nem ütnek, hacsak nem buildelsz armorpent.

    Lategame-ben meg ha van esze az ellenfélnek mindenkin lesz egy QSS, ergo nincs ultid, és mivel escape-ed sincs rádugrik egy assassin, vagy egy sima gap closeres bruiser és összecsuklasz.

    Ne értsd félre, én is szeretem Malzát, de közel nem olyan istenkirály karakter mint aminek beállítod.

    [ Szerkesztve ]

  • sasa311

    veterán

    válasz DrGonzo22 #12840 üzenetére

    Amúgy valamennyire irányítani is lehet őket, pl. ha van 2 voidlingod, és csak egy pillanatra is ráultizol valakire, akkor az a 2 voidling neki fog esni.

    Maradjunk annyiban, hogy Malefic Vision agrózza a voidlingeket

    mert az első hulláról úgyis átugrik egy másik championre, akit belassít, így nem tud elmenni.

    Mivan? Malzaharnak nincs lassítása. Egyáltalán.

    Ha észnél van az ellenség, akkor a többi 3 elfut, de +1 még mindenképpen meghal. Ha sikerül jól helyezkedni, akkor a silence, vagy a null zone-nal rá tudok lassítani mindre, és akkor általában mindenki meghal, mert a feldotoltat gyorsan megöljük, a dot továbbugrik, lassít...

    900 ELO

    Malzának nincs escapje? Null zone? Silence? Dot? (persze szigorúan Rylai's C S az első itemem)

    Nem, nincs. RCS első item meg még egy Malza picknél is nagyobb fail. :( Amúgy sem ér semmit a 15% slow.

    egy garen ellen nem sok esélyem lenne

    WTF :Y

    Azaz akalira is rá tudom kényszeríteni azt, amit minden más championre.

    Akali konkrétan rommá aláz lanen egy Malzahart.

    Nekem kedvenc AP carry-m Malzahar, de sajnos pont semmit nem ér jelenlegi metában, mert gyk. bárki szarrá veri, QSS hardcounter és szétkapnak teamfightban, mint floki a lábtörlőt.

    Úgyhogy szerintem ne erőlködj. Nem az a baj, hogy valakli mellésaccolta, hogy mennyit sebez a voidling, hanem az, hogy te tök amatőr játékosok reakciói alapján ítélsz meg egy championt, ami nagy hiba.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák