Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64793 üzenetére

    Tanítani, bizonyítani? Áh, aki ilyen szinten mozog, hogy szájkaratézik a helyett hogy saját dolgával foglalkozna, az erre nem képes, hogy felfogja. Én már csak ARAM-ozok, sokkal pörgősebb és kevésbé toxic, nincs idegzetem és kedvem normál játékhoz, de itt is vannak érdekes buildelések. Pedig pont hogy a folyamatos 5v5 helyzet miatt sokkal könnyebb elvileg, mégis képesek pl. krakent venni mikor az ellenfélnél nincs egy tank se, vagy pont hogy nem venni anti-tank és anti-heal itemeket, mikor ellenfélben mundo, soraka, irelai, nasus és társai vannak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64795 üzenetére

    Lehet van valami most a levegőben, második aram meccsem ma, és mindkettőn szófosása volt az embereknek, folyamat ment a flame, egymás fikázása, beszólogatás. Lehet nem azt kapták karácsonyra amit akartak, vagy maga az hogy nem tudják egymás szapulni iskolában a szünet miatt, így a játékban adják ki a stresszt.
    Ezt a "hogy lehet valaki ennyire rossz" dolgot engedjük már el... Pont előbb írtam, hogy mindenkinek vannak rossz meccsei, és lehet ez akár rossz széria is. Ezen puffogni totál felesleges, még mindig csak a saját játékodra vagy hatással, csak azzal kell törődni. A másik szidása kontra-produktív, csak gerjeszti a feszültséget.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64797 üzenetére

    Egész nap ez ment, nem is baj hogy kikapcsolják az all chat-et. Az egy dolog hogy én nem használom, és nem is idegesítem magam rajta. Csak ugye látom hogy mások mennyire felhúzzák magukat, és ők nem tanulnak ebből, engedik felbőszíteni magukat.
    Legutóbbi ARAM meccsen most amúgy mind a 4 csapattársam reportoltam játék elhagyása miatt. Igaz hogy nem álltunk túl jól, de még állt inhib torony, és amúgy élveztem játékot Brand-el, erre azt látom hogy 4-1 arányban a többiek feladták a meccset... Értem én, hogy nekik nem ment jól, csak én álltam élen, de még messze volt a vége. Ez tud igazán felcseszni, ha jól megy a meccs, feladjuk (vagyis inkább ellenfél ugye) és hamar vége. De amikor szarul megy, akkor minden feladást leszavaznak többiek, és végig kell szenvedni egész meccset.
    Legjobb mikor már hamar egyértelmű hogy vesztünk, és indítok szavazást, de többiek leszavaznak, hogy nem még nyerhetünk. Aztán 5 perc múlva már rájöttek tényleg lose lesz, és ők indítják a szavazást. Ne ilyenkor pedig én megyek a nemre, egyék meg amit főztek és élvezzék ki. ;] (jó ez amúgy csak akkor van ha már ellenfél a nexusnál jár, ha látom hogy már csak ők szórakoznak velünk, élvezkednek, én is feladásra megyek)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #64912 üzenetére

    Fut a háttérben egy tiltott program ami kimozdítja a karaktert a skill shot-okból. Én is néztem tegnap, és Xerath ellen lehetett látni hogy kimozdult minden képessége elől, de csak pont annyival hogy ne kapja el (nulla felesleges mozgás, embertelen reakció idő). Elég undorító volt, mikor a gyerek Vayne-el ment, szét volt gankelve, teljesen hátrányban volt, de hát Vayne-el volt, kapott Nami gyorsítást, így end gameben már ezzel hogy nem lehetett eltalálni skill shotokkal nem tudtak mit kezdeni vele és pentázott is. Ilyen játékos ellen kikapni nagyon frusztráló lehet. (főleg hogy már névről ismeri és egymás után többször bedobja ellene, tehát a riot nem is bannolja)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz RudiLicenc #64916 üzenetére

    Persze előfordul, illetve van egy szint ahol már szinte ismerik egymást, vagyis több nap/hét elteltével is felismerik egymást. Itt viszont 4 meccsről beszélt, ebből amit én láttam kettő közvetlen egymás utánin ment ellenük.

    nuke7: Nem tudom mégis milyen alapossággal néznek utána. Ha az anti-hack rendszer nem szúrja ki, akkor végignézik a teljes meccset? Trollokat is ezért nem tudják/akarják kiszűrni, mivel látni kellene a meccset hozzá, erre pedig nincs idő, főleg EUNE-n. Legalábbis szintén Paresz streamben hangzott el, hogy akiket is reportol azokkal nem történik semmi, míg EUW esetén mindig kap visszajelzést a reportokra. Lehet ott komolyan veszik a dolgot, míg itt tesznek rá, és csak chat alapján bannolnak, mivel ahhoz már automatika is elég. (illetve azzal lehet elérni még valamit, ha egy sima report helyett képpel/videóval mutatod be supportnak a problémát, az pár perc alatt le tudják ellenőrizni)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #64920 üzenetére

    Biztos futni fog valahogy. Én kb. 5 évvel ezelőttig ezzel toltam, jól futott, de ha háttérben megindult valami (pl. win frissítés) akkor azért bement 24 fps alá:
    Athlon X2 2.5 GHz
    Radeon HD4830 512MB
    4GB DDR2
    Azóta sok idő eltelt, de a játék nem lett szebb, szóval csak nem nőtt a gépigény se. ;]

    ui.: Jah igen, 1440x900 felbontás, medium.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kanczy #64928 üzenetére

    Hétvégén láttam ezt a videót róla (twitteren osztotta meg Vizicsacsi) ahol perceken át mint a veszett szaladgált össze-vissza és sebezte folyamatosan ellenfeleket, akik nem tudtak mit kezdeni vele. Elkapni nem tudták a sebessége miatt, cserébe a sebzése nagyon gyér volt. Sok kicsi sokra megy alapon persze szépen tépkedte őket, de ha elkapja egy hard cc, vagy az ellenfél csapat otthagyja (minek álljanak le harcolni vele?), akkor semmire se ment volna. Így is inkább csak időhúzás a harc vele ránézésre. Persze lehet jól tolni, csak ez lassú harcokhoz ideális, az meg nem jellemző jelenleg a játékra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz grimm2015 #64943 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá, hogy ha nem jó a csapat, a jg egymagában nem tudja megfordítani. Továbbra is egy csapat játékról van szó, szóval ha a lane-ek nem készítenek elő lehetőséget a gank-re, akkor a jg nem tud mit kezdeni, sőt, az ellenfél elkezd bejárna az ő területére, és elviszi a camp-jeit. Persze ettől még ők is lehetnek ugyan úgy hibásak, nem erről van szó. Viszont csak azért mert a jg lemaradt/kikapott az enemy jg-től, ez nem teljes mértékben csak az ő hibája, hiszen: csapatjáték.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64952 üzenetére

    Mindenki el szokta felejteni, hogy ez egy csapat játék, így az ilyen félreértések teljesen általánosak. A játékosok, a közösség az aki eléggé mérgezi a játékot, bár maga a játék is elég súlyos problémáktól szenved. :DDD
    A leírt példa amúgy tökéletes, csak ugye ebbe se szoktak belegondolni, soha nem ők a hibásak, hanem mindenki más.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64963 üzenetére

    Van, ha lifesteal-ből 1-2 sec alatt visszanyeri akkor olyan mintha semmit se kapott volna. Pl. 10x fél HP-zod az ellenfelet, de ő mindig vissza healelődik akkor statisztikailag 5x halt meg, valójában egyszer se. Ellenben ha egyszer egy teljes kombóval elkapod és megölöd az ötöd annyi sebzés és 1 halál, máris jobb nem? ;] Kicsit extrém példa, de érted a lényeget.
    Nézz meg egy Vladimir elleni meccset, micsoda hasznos tradelésekre van ott lehetőség, de két tank top izgalmas harca egymással is ahogy "healelik egymást". Ott is sok sebzés kimegy, csak éppen minek?
    Te magad is óva intessz a statisztikától, ez is ugyanaz. Sok sebzés nem jelenti azt, hogy az jókor, jó ellenfél ellen ment ki.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64966 üzenetére

    A kérdés az volt mi a felesleges sebzés. Az már más kérdés melyik meccsen volt az többségben. A leírt példáid megállják helyüket, de ezek se derülnek ki a statisztikákból, hogy most az meghátrálásra kényszerítette ellenfeleket, vagy csak csiklandozta a tankot. ;]
    Ugye az is szép, mikor beleversz pl. 3k sebzést a tankba, aki fél hp-n túléli és közben a többiek egész csapatod lemészárolják, vagy az a 3k sebzés (ami nem tankba tolva sokkal több) elég lett volna a másik 4 ellenfél likvidálására. A statisztikában ez csak 3k sebzés, a játékban pedig felesleges sebzés volt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz grimm2015 #64968 üzenetére

    Nekem tegnap bizonyítódott be ismét, ohgy aki AFK-olni kezd, az jobb ha AFK is marad a végéig. Persze vannak kivételek, de mikor bementünk tegnap ARAM-ra, az egyetlen frontline emberünk (Nunu) már el se indult kezdőről, akkor hamar feladhattuk volna. Csak persze pont akkor tért vissza mikor szavaztunk, és nemre nyomott, így szenvedhettünk tovább. Ő meg csak ész nélkül be hógolyózott, meghalt, aztán mengetetőzött hogy a kliens omlott össze (mintha bárkit is érdekelne miért afk-olt). Bezzeg ha maradt volna afk, akkor feladjuk és megspóroltunk volna 10 percet.
    Amúgy poén, hogy utána egy olyan meccset nyertem meg, amin én voltam Nunu-val, és nagyon jól ment, szeretem ezt a champet ARAM-on. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz olloczky #64983 üzenetére

    Nincs nagyon miről beszélni. Többnyire csak panaszkodni járunk fel ide, ez viszont önismétlődő és nem is a játékról, hanem a játékosokról szól. ;]

    Tegnap toltam pár ARAM meccset, és az egyik már azzal kezdődőtt hogy egyik játékos szidott minket, hogy rolloljunk. Már itt ment a report (idegbeteg játékosokat nem csípem), és meccs alatt is folyamat szidott minket. Annyira nevetségesen irritált, hogy nem ideges lettem, hanem szimplán meg akartam nyerni, de a végén mikor ütjük nexus-t feladni, hogy csak azért se legyen neki win. :DDD Végén buktuk (itt is mint mindig én győzelemre mentem), de egyáltalán nem bántam, ilyen szerencsétlennek nem jár a győzelem. :U (tudom népszerűtlen vélemény, de inkább legyenek a csapattársaim rossz, de kultúrált játékosok, mint jó, de toxic hülyegyerekek)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz lakisoft #64986 üzenetére

    Azt hiszem a /mute all a megoldás. Én inkább megállom hogy vissza szóljak, csendben mérgelődöm rajtuk. :D

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz lakisoft #64989 üzenetére

    Ha nem idegesít fel ha valaki rosszul játszik, és némítod a chat-et akkor elviselhető. :DDD Amennyiben nincs szöveges kommunikáció többiekkel, akkor tényleg csak az idegesíthet fel ha látod rosszul teljesíteni és ez zavar. Én elfogadom ha valaki bénázik, mindenkinek lehet rossz napja. Nekem is van amikor egymás után leszek MVP, hozom le meccseket, máskor pedig alig várom hogy valaki egy győzelmet carryzzen nekem, mert mindegyik meccsen csak szenvedek. Így tényleg csak az húz fel, ha chat-en megy a szájkarate. Azért az nagyon ritka, ha valaki látványosan bemegy meghalni. Kontextus nélkül lehet az rossz helyzet felismerés is. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz olloczky #64992 üzenetére

    Ez egy teljesen valid taktika. Onnantól kezdve, hogy visszaír neked már nyertél is, mert addig se a meccsre koncentrált. Nem túl szép dolog, de működik. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #64999 üzenetére

    Ha nem idegből írsz (márpedig ez ugye a lényege, hogy az ellenfél legyen ideges), akkor te csak akkor írsz mikor pörög a death timer vagy mész kifelé a lane-re. A legjobb mikor látod megáll az ellenfél, aztán beír valamit és míg nem figyelt leölték a csapattársaid. (magam nem alkalmazom ezt a taktikát, de streamekben láttam másoknál sikerrel :DDD )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ezt se gondoltam volna, de tegnap megálmodtam a mai win taktikát. :DDD Nem szoktam a játékkal álmodni, szóval már ez nagyon furcsa volt, de álmomban Yone-val toltam. Ezzel még szerintem eddig pvp meccset nem is mentem. Ma sorozatban jöttek az aram lose-ok, majd bedobta Yone-t. Gondoltam hátha egy jel volt, megtartom. Brutálisan szenvedtünk, a Sion és Renekton folyton 1v5-be ugrott meghalni, többször is fel akartuk adni, de csak kitartottunk, én pedig gyakoroltam, buildeltem. Végül utolsó fight mégis teljes győzelem lett, lekaszáltam mindenkit, és win. ;] Előtte csak egy fight-ot nyertünk, mikor inhibig jutottunk, összes többi lose volt. Sebzésben én voltam nálunk az első, de az ellenfélnék a Tristana duplázott rám.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ganz-[HUN] #65007 üzenetére

    Persze, ez dícséret is volt magamnak. :DDD Mondjuk Tristana is inkább egy burst lövész, lehet vele persze poke-olni, de sok már adc alkalmasabb erre. De egy Yone-vel szemben csak jobb. Bár az is igaz, hogy Yone pedig alkalmasabb poke-olni sok más melee-hez képest.
    A Rengar-os példánál viszont azért lássuk be nem minden bokorban van ctrl ward, és nincs folyamatosan aktív lens se. Mondjuk mindegy is, ha ultival jön, tehát tudod hogy jön és rákészülsz, az instant kill ellen akkor se véd semmi. (másodperc tört része alatt történik, sokszor elnyomni sincs időd a Zhonya-t) Van hátulütője persze, ha nem indul be a snowball, tehát nem one-shot képes akkor kb. semmit nem ér, de amikor igen, akkor viszont egyik legfrusztrálóbb ellene játszani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Callisto #65021 üzenetére

    Chat ban-t kapott, szerintem azzal semmi probléma. Mármint játszani tud így is, és legalább nem kell (mert nem tud) foglalkoznia a többiekkel való kommunikációval. :DDD Túl sok energiát fektettél a többiekkel való kommunikációba, már ez megér egy ban-t. ;] El kell küldeni őket a ... valahova és mute all. ;) Én még olyat nem láttam, hogy leáll valaki valakivel vitatkozni a játékban, és végén megértik egymást. Teljesen hasztalan erre a chat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz grimm2015 #65078 üzenetére

    Szerintem nincs ilyen, mindenhol ez van többségben. Ha high elo streameket nézek (diamond+) ott is egyik csapat meglódul, és aztán csak szenved az ellenfél. Persze előfordul fordítás is, de ritka eset. Profi meccseken is elég látványosak gyakran a különbségek már az elejétől kezdve.

    Amúgy bírom, hogy ARAM-on hogy kikapcsolják egyesek az agyukat. Avagy nehezen hiszem el, hogy nincsenek ezzel tisztában, de ha ellenfélnél van 4 tank, akkor mégis miért vesz a Lux és a Sona Luden-t? Még a Lux hagyján, ha célja kiiktatni a Brand-et, de van nálunk Zed, annak kizárólag ennyi dolga lenne. De ő is rámegy Draktharr-ra, mert ugye az is effektív, majd ultizza a tankokat. :U (vagy nem tudom kit, mert láttam az ultit, de nem halt a Brand)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #65081 üzenetére

    A Liandry attól még sokkal jobb tankok ellen. Ha nem lett volna Zed, azt mondom oké ha a Lux vesz Luden-t, hogy távolról tudja poke-olni a Brand-et. Viszont a Sona-nak egyértelműen kuka. Nem fér a Brand közelébe, a tankok pedig körberöhögik a sebzését, cserébe minket se tud normálisan supportolni. Mivel ARAM így lehet rá legyinteni, hogy csak fun, csak mióta szórakoztató magunkat szopatni? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #65092 üzenetére

    A vsync-et be lehet azért kapcsolni hátha. Az 60 fps-re korlátozza, szóval a cél 75 nem lesz látható, de megéri ha ezzel megszűnik a lag.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #65094 üzenetére

    Én nem tapasztaltam ilyet, ellenben ha nem aktív a vsync akkor szétcsúszik nálam a kép (felső harmadnál egy törés, és a felső és alsó rész durván el van csúszva). Bár lehet szoftveres hiba volt amit azóta javítottak, de nálam elegendő a 60 fps, és említett hibával se találkoztam még. Azzal nem veszít semmit ha egy gyakorló meccsen megnézi milyen, és ha valóban durva input lag-ot okoz akkor kikapcsolja.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #65102 üzenetére

    Nem hiszem hogy tudnánk értékelni, hogy valóban jól látod-e vagy rosszul a saját helyzeted a játékban. Ezek az oldalak támpontokat tudnak adni, de valóban "nincsenek ott", tehát nem teljesen megbízhatóak. Ennek ellenére érdemes megnzéni, lehet rátapint olyan dologra amire nem gondoltál és tudsz javulni.
    Megnézhetnénk egy meccsed is, de az csak egy kiragadott példa lenne a sok közül. Saját meccsed érdemes visszanézni, nálam érdekes meglepetés néha hogy mikor megtörtént az akció, utána máshogy emlékszem rá mint ahogy történt. Pl. úgy emlékeztem, hogy faker szégyenítő mozdulattal ugrottam be és oneshot kivégeztem ellenfelet. Utána visszanézve elég sloppy volt a beugrásom, és az a oneshot is úgy volt hogy előtte 1 sec-el pont fél HP-zta már a csapatom. :DDD
    Ennek ellenére ha akarod töltsd fel egy meccsed amin úgy érzed rajtad nem múlt és megnézzük ha úgy alakul. Viszont 99% hogy fogunk tudni kiemelni hibát tőled is. (Rajtam múlt-e a vereség, ha lehettem volna jobb is, vagy elegendő hogy a többieknél jobb voltam ahhoz, hogy mossam kezeim?)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz tenaijo #65115 üzenetére

    Lényegében ami fontos le lett írva. Tényleg értelmetlen más játékosokat szidalmazni, elemezni, megállapítani, hogy rosszak voltak ezért ment el a meccs: végeredményében ezek SEMMIT nem befolyásolnak jövőbeni mecseidben. Csak a saját játékodat tudod javítani, arra kell koncentrálni. Ritka, hogy másik játékosnak tanácsot adsz meccse közben, és ő azt megköszöni, alkalmazza, és javul. Döntő többségben figyelembe se veszi, vagy dacból se fog próbálkozni, esetleg direkt intelni is kezd. Értlemetlen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #65125 üzenetére

    3 dolog lehet ilyen hibánál:
    1.: RIOT szerver oldali hiba, ez kizárható mert más nem jelentkezett ezzel.
    2.: IPS (internet szolgáltatód) általi hiba: szerintem ez is kizárható, ha mobilnetről sem megy (kivéve ha ugyanaz a vezetékes internet és mobil szolgáltatód, mert akkor azonos központokat használ). Lehet ez hiba, ha városodban más is ugyanezzel küzködik.
    3.: Gépeden a hiba: ha másik gépen működik rendesen, akkor valami szoftveres hiba lehet. Lehet vírusirtó, valami hálózatot is használó alkalmazás, program. Ha háztartásban másik gépen se megy, akkor még lehet router beállítási hiba is.

    Amit csinálhatsz:
    - Másik gépen, lehetőleg más háztartásban/szolgáltatónál próbálod ki.
    - Kilősz a gépeden minden más alkalmazást ami háttérben fut, hálózatot használ.
    - Kilősz mindent ami az internetet használja a házban (wifi kikapcs, routerbe kábelen csak a géped legyen bedugva)
    Ezekkel le tudod talán szűkíteni honnan eredhet a hiba.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #65129 üzenetére

    Ne aggódj, most nekem se tölt be, és más szolgáltatónál vagyok. :DDD Szerintem akkor RIOT-nál lehet valami gebasz, bár ha nem tömeges, akkor csak reménykedni lehet hogy megoldják.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #65153 üzenetére

    Most valami baj lehet szerver oldalon, nálam is néha nem tölt be a főképernyő, a küldetések, semmi. Játszani tudok, de amúgy össze-vissza eltűnnek a kliens egyes részei. A napi küldetés is korábban ha meglett megadta jutalmat és mutatta a hátra lévő időt reset-ig. Most viszont beragad, Jutalom függőben kiírással ott marad, nem jelzi időt, és van amikor tegnapival együtt adta meg az aznapi jutalmat is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Enigma1945 #65189 üzenetére

    Megoldották a dolgot: Minden küldetésnek vége, mindenkinek feloldják a sztorit és megkapja az összes jutalmat. GG riot, EZ! :DDD
    Komolyan egy ekkora cég, és ennyire gáz munkát végeznek... Mondjuk a játékot akadályozó hiba legalább nem volt, tehát nem frissültek gyakran nekem se a küldetések és jutalmak, de játszani tudtam bármikor.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #65195 üzenetére

    Azt nem tudom mennyit lehetne, de nekem 260-on áll a számláló. Most elvileg le van lőve az event, és majd később megkapja mindenki a jutalmakat (event zárásakor), szóval ha járna még zseton, akkor kapjuk meg azokat is.

    Más téma, ma is akadnak hülyék ARAM-on, de ma beszélnek is. :DDD
    Első páciens zokon vette, hogy a Veigar nem cserélt vele Pyke-ra, egész meccsen "clown"-ozta a Veigar-t, pingelte, de ő maga passzívan játszott. Természetesen ez így 4v5 volt, vesztettünk, de ezért a Veigar a hibás, mert hogy nem cserélt vele... :U
    Második eset, itt már nem is emlékszem mi váltotta ki, de a Rengar elkezdett engem (Zed voltam) piszkálni. Vagyis valami baja volt, majd mikor már többedik ész nélküli beugrásánál meghalt, és egész csapat ment vele együtt levesbe beírtam, hogy "gj kittycat". Erre annyit mondott hogy csak az ő önfeláldozása miatt van ennyi killem. Jah, ő 18k dmg-el zárt, én 47k-val, nem is tudom mire mentem volna nélküle. ;] Amikor viszont bejött neki egy beugrása, rögtön all chat-en istenítette magát, mennyire jó már az all-in rengar. Persze ha nem az 5/13 Yasuo lett volna a célpontja a beugrásainak, hanem mondjuk a 23/14 Quinn vagy a 18/10 Jhin, talán többre jutunk.
    Amúgy minden meccsen van ilyen, néha én is rosszul tolom, bár ma jó napom van. Csak ma ezek beszélnek is ami fárasztó... :))

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #65197 üzenetére

    Korábbi eventek alapján 300-at lehet ingyen össze szedni, ez utóbbi években mindig ennyi volt. Szóval gyanítom most is ennyi kéne legyen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Imilenni #65202 üzenetére

    Már nem él ez az akció. A bonus RP értéke volt kétszeres július 31-ig, de most már a régi rendszer szerint van ismét. Augusztus 19-én pedig jön az áremelkedés.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz grimm2015 #65204 üzenetére

    Magyar árakat simán az árfolyam változás indokolja, de most ugye mindenhol drágul, US-ban is átlag 9%-ot. Mivel ez egy digitális fizetőeszköz, nincs igazán előállítási költsége így nehezebben lenyelhető. Persze nőttek a költségeik, vagy visszaeshetett a bevételük ami miatt korrigálniuk kell a szükséges eredmény előállításához, csak ez nagyon keserű számunkra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Nem tudja valaki mennyi ideig tart míg megkapjuk az esemény jutalmakat? Egyesével dobálja be a küldetéseket, és persze egyszerű a dolog: menj egy meccset. Viszont van amikor megkapom jutalmat, majd 3. meccsnél újra feldobja, tehát "feleslegesen" mentem le két meccset előzőleg. Aki minden nap sok meccset játszik annak nem para, de sűrű lesz a következő pár napom, és csak 4 napunk van küldetések teljesítésére. :U
    Bár azt se tudom milyen jutalmak vannak még hátra, és mennyi. Hihetetlen, hogy még ezt a kárpótlást is el tudják rontani. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #65210 üzenetére

    Jah, hogy még 23-án is jön küldetés, amire lesz így 24 óra teljesíteni. Hát ez nyári időszakban tök jó, hogy mindenki szakítson rá időt. :DDD Mondjuk azért a pár hangulatjelért nem kár, úgyse használnám, csak a kárpótlás logikája olyan mint a kliens karbantartási teljesítményük. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65299 üzenetére

    A riot és a balance? Év vicce... Nem mondom hogy nem próbálkoznak, de semmi eredményt nem látni belőle. Bár megnyugtathattok, hogy SR-en jobb a helyzet, az biztos hogy ARAM-on mindenki jósnő lehet első osztályos matek tudással:
    Melyik csapatban van több tank? Nálatok, akkor win. Ellenfélnél? Akkor lose. Ehhez még hozzárakhatjuk mondjuk mostani Nasus-t, akkor még jobb a helyzet, full tank builddel is top dmg-el hozza a meccseket. Most az ellenfélnél 3 tank volt, ők voltak a 3 top dmg. Pedig rámentünk az anti tank buildre, de ugye ez mit se számít.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Javítanom kell magam, még se egyszerű matek. Nálunk volt több tank, és Nasus is, mégis sikerült kikapnunk. Hihetetlen, hogy ez is sikerül... ;]
    Persze aláírom nem vagyok gyakorlott Nasus játékos, csak majmoltam a buildet most, éreztem is hogy lassan erősödöm, de értelmetlen volt... A csapatom folyamatosan erőltette a harcokat kezdetektől, ha pedig én mentem be ott hagytak meghalni, csak mininonokat ütötték (Q-t se tudjak ugye stackelni). Ellenfél Morgana és Zyra iszonyatosan megkeserítette az életem, meg se tudtam mozdulni. Igen, ez így lényegében ellenszer Nasus, tankok ellen, csak valamiért mégse szokott összejönni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65305 üzenetére

    Persze ez érthető is. De önmagában az hogy ott van előtted és ütitek mindannyian de nem megy lefelé a HP-ja (pontosabban ti hamarabb elfogytok mint ő) nem igényel skill-t, az ironos is tud vásárolni a boltban. Odáig eljutni hogy meglegyenek megfelelő itemek, kivárni a power spike-ot már igényel tudást, hogy nem erőlteted a fight-ot idő előtt. Csak mikor a csapatom erre fittyet hányva megy előre mint a bolond, ez kivitelezhetetlen. :DDD
    Ugye tegnap 2 Nasus elleni meccs ment el, elsőn még nem volt durva eltérés (talán silver2 volt), míg második esetben már platina volt ellenfél, ott egyértelmű hogy a játékos is fölöttünk volt. Sajna kénytelen vagyok megszokni, ez a játék soha nem lesz igazságos, egy számjegyű azon meccsek százalékos aránya ahol tényleg úgy érzem két egyenlő fél harcol, és bármi lehet a végkimenetel. Toronymagasan legtöbb esetben ha nem is töltőképernyőn, de első 5 percben eldől ki nyer.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65307 üzenetére

    Áh, falnak megyek. :C Ismét Nasus, de most csak csapattárs. Erre full AP-ra építi. Zéró front line, simán kikapunk. Hát igen, hiába van nagyon erős hős a csapatban, ha másra építik... Főleg úgy, hogy a Senna volt egyetlen AD nálunk. Persze én is rámehettem volna Kaisa-val, de lássuk be, ap-ra építve előbb ér valamit ez a hős, mint egy adc akit nem tudnak megvédeni.
    Néha így elgondolkodok, hogy amúgy az emberek nem akarnak gondolkodni? Vagy mivel ARAM nem számít, még ha tudom is hogy kikapunk miatta, akkor is a saját kedvem szerint buildelek? Nem hard try, de gondolnám játék módtól függetlenül az emberek élvezni szeretnék azt, szeretnek győzni.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65309 üzenetére

    Itt ütközök meg a játékos közösséggel: a többség számára ARAM csak egy kikapcsolódó játékmód, ahol levezethetik a gőzt ranked után. Nekem viszont a ranked és a normál draft túl hosszú, túl "komoly", ezért ARAM a kikapcsolódás komolyan véve, és szórakozásként is. Persze nem várom el, hogy mindenki hard try legyen, de azért attól falra tudok mászni, ha semmit nem tesznek a győzelemért. :DDD
    Jó tényleg kretén módon is tolni, de az többed magaddal értelmes, hogy közben discordon röhögtök. Nem az hogy solo bemegy ember és elrontja másik 4 (vagy 9) örömét. DE túlélem, mert csak egy játék. :B

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65311 üzenetére

    Így lenne, ha élvezetes lenne a vereség is:
    - Ha vezetünk, de végén bukjuk.
    - Ha kiegyenlített a meccs, de a végén ők kerülnek fölénk.
    Viszont ezek ritka esetek, jellemzően az egyik csapat nagyon kikap, és apró sikerélmény sincs. Kivéve ha valaki tud annyira önző lenni, hogy beugrik 1v5, megöl egy embert (assasinok), és ezzel megvan a sikerélménye. :DDD A 15/15/0 kda pedig mellékes.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65317 üzenetére

    Ennyi hős mellett nem is lehet már. Ez sajnos ilyen, de üzletileg így éri meg nekik, mi pedig elfogadjuk, vagy abba is hagyhatjuk. Persze itt az én példám, bár panaszkodom a balance miatt, és a játékosok viselkedése miatt is, mégis tolom. Hétvégén, vagy mikor nem dolgozom, több a szabadidőm tolom napi first win-ig legalább, de munka után már nem szánok rá időt, van jobb dolgom. Viszont mégis várom a péntek estét, hogy toljak pár kört. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65319 üzenetére

    Persze lehetne, ha ez olyan fontos lenne a riot számára. De mivel pénzügyileg nem kifizetődő, így másra helyezik a hangsúlyt, másba fektetnek erőforrásokat. Az is megoldás lehetne, ha eldobnák a folyamatos változtatásokat, és így elég lenne csak az új hősöket hozzá igazítani a már meglévő balance-hoz. De ha nincs folyamatos változás, frissítések tárgyakban stb. akkor pedig ellaposodna és megunnák az játékosok, ami megint árt az üzletnek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Malfroy #65321 üzenetére

    Az hogy a játék kiegyensúlyozott nem hoz pénzt, ellenben új skinek, az események (belépők, lootok) amik nagy hangsúlyban vannak hozzák a bevételt. Persze optimális esetben a játékosok elégedettsége lenne az első, ami gondolnánk pont a kiegyensúlyozott, élvezetes, bug mentes játék lenne, de amíg ez nem jár számottevő játékosbázis csökkenéssel, addig nem zavarja őket.

    Yodamest: Attól hogy lehet tenni ellenük, még lehetnek OP-k. Az OP nem egyenlő azzal, hogy legyőzhetetlen. Persze hogy a hős mögötti játékos tudása sokat nyom a latba, de nem mindegy, hogy a tanknak a buildeléssel már le van tudva a java, míg egy adc esetén pl. kell hogy tudjon kite-olni, és ne adj isten túlélje az assasinokat is. A legtöbb AP karakter pedig lássuk be elég nehezen tud tenni tankok ellen, amíg csak poke-olnak addig marha jók, de ha beindul a harc és rámásznak, vége a dalnak. Most az olyanokat mint Sylas ne vegyük ide, ő is egy undorító karakter a life steal-nek hála. ;]
    Vayne amúgy csak egy a sok hős közül, és ő pont hogy a true dmg-nek hála kiváló tankok ellen. Cserébe nem túl egyszerű, én elismerem hogy nem tudok, nem is szeretek vele játszani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #65325 üzenetére

    Az ADC kimarad a körből. :DDD Egyébként szép és jó hogy nem tudnak megmozdulni a tankok, de a cc nem tart örökké, és ha mellémegy/kikerüli akkor mi van? Nincs annyi sebzése ezeknek a karakternek tankokba hogy végezni tudj velük.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz sith7 #65490 üzenetére

    A játék a teljesítményed alapján.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz sith7 #65492 üzenetére

    Másik megoldás, hogy közösen mész valakivel meccsekre, és ő szerez S- osztályzatot. Ebben az esetben is kaphatsz ládát.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #65542 üzenetére

    Most az eredeti elképzeléshez nem kapcsolódik, de ha meglátsz egy adc-t jönni szembe, és nem látod térképen másik 4 ellenfelet, feltételezheted, hogy hamarosan nem egyedül lesz, szóval nem pusholsz tovább. ;]
    Amúgy az se világos, miért feltételezed, hogy folyamat vannak ellenfél minionok. Ha pusholsz azok eltűnnek, szóval van üresjárat amikor nem tudsz velük kalkulálni. Persze ilyenkor a Jinx hátrálni kénytelen, de endgame alatt (ha áll T2 is) Q-val simán leszedi superminion nélküli wave-et pár lövéssel. Tiszta sor, hogy nagy sebzésed van rá ilyenkor már, na de ő se csak simogatna téged... Ráadásul ott a lifesteal is jellemzően neki.
    Az a baj, hogy amit te felvázolsz az labor körülmény. Előfordulhat éles helyzetben is, de nem ez a jellemző.
    A Lux és Morgana példa pedig csak addig ér valamit, amíg el tudod kapni Q-val. Ha ez bukik, onnantól egész harc bukta nekik, vissza kell vonulniuk.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #65545 üzenetére

    Szerintem a minionok is külső körülménynek számítanak. Nem csak lane-en lehet összefutni és 1v1-et tolni, hanem jungleben is. Azt pedig nem tudom mire alapozod, hogy azonos képességek esetén mindig a CC-t kiosztó talál be. Én elképzelésem szerint ott totál 50-50% kell legyen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák