Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz kexksz #6592 üzenetére

    jabocs csak én nem vagyok olyan hogy éjjel nappal játszok, így naponta 4 szintet lépek. én kérek elnézést. ha 2 nap alatt eléred a lvl 20at, tényleg semmi értelme.

    most jobban megnézve a képet, azt hittem ő volt az olaf, mert az volt kivilágítva. na ez tényleg az én hibám :D

    amikor malphiteozok, mindig az egyik ismerősöm midel, és tudja hogy nagyon durván megcsapom az ellenfelet (még 2v1-ben is, kivéve ha valami nagyon meleg kombót hoznak ellenem mint mondjuk egy soraka graves), hogyha enyém a kék, ezért nekem adja.

    más gamekben meg leszarnám mit akar a mides úgyis belopnám tőle a kéket :D

    amúgy nem tudom hogy lehet több embernek válaszolni egyszerre, ezért már megdorgáltak többször is hogy rossz embernek válaszoltam

    amúgy ti mit gondoltok a katarina midről? ő a másik autowin hősöm. daggert hármasig/négyesig felviszem 5 vagy 7. szinten, és általában onnantól enyém a lane. (vladi ellen még nem próbáltam.). amint megütöm a lvl 6ot, azonnal rámegyek az ellenfelemre, hogy ha ő még lvl 5ös, ez általában megöli hogyha valami papír szar, vagy 200 hpja marad, ha valami tank.

    11ig miden maradok, utána általában megvan boots gunblade, és nonstop gank.

    [ Szerkesztve ]

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Új hozzászólás Aktív témák