Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz ClydeBeka2 #59103 üzenetére

    Az a baj, hogy arrol akarsz meggyozni,amiben egyetertunk.
    Pl az unrankedbol high eloba.
    Sose mondtam,hogy egy gold 1 arc egy rossz besorolo utan beragad silver aljara.

    En csak azt nem ertem,egy gold 4-re kepes arcnak miert kell mondjuk a szezon vegen S1 be feljutva besorolon visszaesni s4be, majd ujabb 2-300 meccset letolni,hogy meglegyen a gold promo ....
    Annak,akinek a gold 4-5 a is csak sok meloval realitas,hidd el,nem lesz egyszeru ujra feljutni s1 tetejere silver aljarol.
    Azert, mert nincs akkora elonye az ottani arcokhoz kepest,hogy 60-70% winratetel climboljon.
    51-53% winrate mellett pedig kiszamoltuk mar,milyen baromi sok meccs kell,hogy 2-3 divet led tudj dolgozni.
    53%-nal kozel 200 meccs kell,hogy s4 0 lprol ,s2-be feljuss, hiszen kapsz 100 meccs alatt 1060 lp t, es kozben elbuksz 940-et.
    kell 100 lp,es meg 40, hogy meglegyen a ket win.
    Az egyszeruseg kedveert husszal szamoltam.

    Besrolo utan nagyon esznel kell lenni,es nem szabad ismeretlen host hozni, mert ott meg tobbet kapsz a winre,mint amennyit buksz lose eseten. Ha azt nem tudod kihasznalni,es 60% alatt maradsz, 20-30 meccs alatt beall az mmred az adott szintre,es onnantol vert hugyozol 1-1 divert.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák