Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni97

    őstag

    válasz Darko_addict #48930 üzenetére

    Szerintem vállalhatatlan harcok nincsenek, inkább vállalhatatlan pillanatok vannak. Oké persze 4v5-ben nyilván nem előnyös harcolni. Viszont mikor 5v5 van akkor már csak a pillanatra kell várni amikor valaki az ellenfélnél tesz egy hibás lépést és kész. Bár itt is ott van hogy mivel nem kommunikál a csapat így lehet valakik csak állni fognak és nézni, hogy wtf. Ez ellen nem lehet mit tenni. Általában a papír champekre kell figyelni, mert pl én elég sokszor látom, hogy kimerészkednek a frontline elé(bár ez többször van az én csapatomban mint az ellenfélnél).
    A másik kérdésedre nem igazán tudom a választ. Ha én úgy látom, hogy valahol a enemy feedelődik akkor ellene építek, de ha békésen mennek a dolgok akkor aki ellen játszok az ellen építek. Ha pl gnarral megyek akit lehet full tank-ra és offtank-ra is építeni akkor vagy az van hogy egy jégkalapáccsal kezdek vagy ha a lane ellenfelem dominál akkor ellene buildelek. Meg hát ez függ hogy milyen champek vannak még nálatok. Ha rajtam kívül mindenki papír akkor én nagyon is törekszek a full tank buildre.

Új hozzászólás Aktív témák